Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno moksleiviai skatinami mokytis saldainiais ir kitomis dovanomis

Saldainiai
Photos.com nuotr. / Saldainiai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kauno jaunimo mokyklos mokytojai, svarstę, kaip paskatinti mokinius lankyti mokyklą bei mokytis, rado receptą. Už pažangumą moksleiviams atlyginama simbolinėmis dovanomis: saldumynais, kvietimais į kiną ir pan.

Pasak Kauno jaunimo mokyklos psichologės Oksanos Slapšienės, mokymosi motyvacija yra svarbus faktorius, nulemiantis mokinio mokymosi sėkmę.

„Potencialiai kiekvienas vaikas yra asmenybė, veikiama vidinių ir išorinių motyvų, bet kaip jam padėti tuos motyvus rasti? Ilgai svarsčiusi komanda suprato, kad reikia paklausti pačių mokinių, kas juos paskatintų lankyti mokyklą bei siekti geresnių mokymosi rezultatų. Pagalbos mokiniui specialistų komandos nariai nustebo, kai vaikai pasakė, kad jiems būtų smagu pasivaišinti saldumynais, gauti telefonų kortelių papildymus ar nueiti į kino teatrą, boulingo klubą“, – diskusijų su mokiniais rezultatus pristatė psichologė.

Nusprendę bent dalį moksleivių pasiūlymų įgyvendinti, mokytojai surengė skatinimo akciją. Pasak O.Slapšienės, iš pradžių į tokią iniciatyvą skeptiškai žiūrėję moksleiviai vėliau susidomėjo.

„Skatinimo akcijos esmė paprasta: mokiniai, kurie nevėluoja į pirmąją pamoką ir atėję į mokyklą išbūna iki paskutinės pamokos, vaišinami arbata ir saldumynais. Patys ištvermingiausi, kurie nepraleidžia nė vienos pamokos per savaitę, gauna mobiliojo telefono kortelės papildymą. O pasiekę geriausių rezultatų, mėnesio pabaigoje keliauja į kino teatrą ar boulingą“, – apie mokykloje pradėtą akciją pasakojo Kauno jaunimo mokyklos atstovė. Kadangi akcija sulaukė moksleivių susidomėjimo, ją žadama tęsti.

Komentarai
Temos Mokykla
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min