2009-04-24 11:22

Kauno notarė policijai pranešė apie įsilaužimą į jos kompiuterį, tačiau nusikaltimo nenustatyta

Raimonda Mikalčiūtė
Ketvirtadienį į Kauno policiją kreipėsi notarė, kuri pranešė, kad nežinomi asmenys naktį prisijungia prie notarų biure paliekamo kompiuterio ir vagia konfidencialią informaciją. Policija dėl pranešimo pradėjo tyrimą.
„Sodra“ neseniai įsigijo virš 1000 kompiuterių.
Kompiuteris / „Scanpix“ nuotr.

Tačiau netrukus paaiškėjo, jog kriminalo nėra. Kaip  15min.lt sakė notarė Violeta Tamašauskienė, niekas į notariato kompiuteryje saugomus duomenis nesikėsino.

„Pasirodo, kad kompiuterį ir modemą įjungtą palikdavo biuro darbuotojos. Jos prisipažino, kad įrenginius palikdavo įjungtus per naktį. Nusikaltimo nėra“, - pabrėžė notarė.

Pasak pašnekovės, įtarimai, kad į kompiuteryje saugomą informaciją kėsinasi nežinomi žmonės, jai kilo gavus interneto paslaugas teikiančios bendrovės sąskaitą ir išrašą.

Sunerimusi notarė kreipėsi į policiją.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą