Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 12 08, 18:47

Kauno opozicija kritikuoja merą dėl renginių turint nedarbingumą, šis priekaištus atmeta

Kauno opozicinė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcija kritikuoja Kauno merą, kad šis, turėdamas nedarbingumą dalyvavo renginyje, tuo tarpu Visvaldo Matijošaičio komanda kritiką atmeta.
„Žalgirio“ baseino atidarymas
Visvaldas Matijošaitis / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pasak opozicijos, klausimų kelia tai, jog oficialiai skelbiamoje Kauno miesto mero darbotvarkėje trečiadienį buvo numatytas nedarbingumas nuo 8 iki 17 val., o nuo 19 iki 22 val. – susitikimas darbo klausimais.

Kaip BNS informavo mero atstovas Tomas Jarusevičius, meras ryte tikrinosi sveikatą, todėl jam buvo įrašytas nedarbingumas. Po pietų jis buvo darbo vietoje.

TS-LKD teigia, jog vakare į renginį Valdovų rūmuose atvykęs meras turėtų būti įvertintas „Sodros“.

„Labai keista kaip meras traktuoja nedarbingumo faktą – nuo ryto iki 17 val. nebūti darbe, o dar vėliau – turėti galimybę dalyvauti renginyje, kuris, panašu nesusijęs su jo darbine veikla“, – pranešime teigė TS-LKD frakcijos seniūnas Paulius Lukševičius.

TS-LKD frakcijos narė Andrijana Filinaitė taip pat atkreipė dėmesį, jog motyvuojant motyvuojant nedarbingumu neatsakinėjama ir į žurnalistų klausimus labai svarbiomis temomis – dėl neskaidrių žemės įsigijimų Kaune, korupcijos schemų.

Pastaruoju metu jis sulaukė kritikos dėl su užsitęsusio jam priklausančios „Vičiūnų grupės“ verslo Rusijoje pardavimo, tiek dėl tyrimo apie galbūt neskaidrų jo šeimos vykdytą sklypų Kaune įsigijimą.

Tuo tarpu mero patarėjas sako, jog konservatorių kritika – dalis artėjančių savivaldos rinkimų kampanijos.

„Vieną dieną jie (konservatoriai – BNS) skleidė gandus, bandydami prakišti žiniasklaidai melagieną apie neva pašlijusią mero sveikatą, o supratę, kad gėdingai apsijuokė, ima postringauti apie nebūtas pravaikštas“, – BNS sakė T.Jarusevičius.

Pasak jo, tai „labai gera proga pamatyti, koks yra šiandieninių Kauno konservatorių veidas“.

„Šitaip jie tęsia savo rinkimų kampaniją“, – sakė mero patarėjas.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min