Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gegužės 20d. 09:30

Kauno oro uostą bus galima patogiau pasiekti miesto autobusais

Kauno oro uostas naktį.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Kauno oro uostas naktį.

Padaugėjus tiesioginių skrydžių iš ir į Kauno oro uostą, Kauno valdžia pakoregavo iš ten kursuojančių autobusų maršrutus. Tikimasi, kad dabar susisiekimas viešuoju transportu bus patogesnis tiek turistams, tiek iš Kauno į kitus Europos miestus keliaujantiems lietuviams.

Pasak Kauno miesto savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vyriausiojo specialisto Tado Metelionio, nuo gegužės 1 dienos buvo pakeista į Kauno oro uostą vykstančių 29-ojo autobusų maršrutų eismo trasa, garsinėje autobusų sistemoje buvo patalpinti informaciniai pranešimai anglų kalba.

Nuo gegužės 24-osios bus paankstintas 29-ojo autobusų maršruto išvykimas į oro uostą: autobusai į Kauno oro uostą atvyks jau 4.30 val. ryto , taip pat šiuo maršrutu kursuos tik žemagrindės transporto priemonės.

Valdininkai atkreipė dėmesį į tai, jog dalis į Kauno oro uostą atskrendančių lėktuvų atvykdavo vėlai – po 23 val., o tuo metu Kauno autobusai jau nebekursuodavo. Todėl lėktuvo keleiviams telikdavo naudotis taksi paslaugomis.

Ši spraga taip pat bus ištaisyta: nuo gegužės 24 dienos į Kauno oro uostą net ir vėliausiai reisais atvykstantiems žmonėms bus sudarytos sąlygos patogiai ir pigiai atvykti į Kauno miestą: vakarais ir naktį kursuos specialus – 29E – autobusų maršrutas. Keleiviai perspėjami, kad 29E maršruto autobusai nestos visose pakeliui esančiose stotelėse, važiuos Aerouosto gatve, magistraliniu keliu A6, Savanorių prospektu, E.Ožeškienės gatve, K.Donelaičio gatve, Vytauto prospektu ir M.K.Čiurlionio gatve.

Nors pagal tvarkaraštį planuojamas išvykimo laikas iš oro uosto stotelės yra 0.30 val., tikslų autobuso iš stotelės išvykimo laiką nulems lėktuvų atvykimas, t.y. jei atvykstantis lėktuvas vėluos, 29E maršruto autobusas neišvyks iš stotelės minėtu tvarkaraščio laiku.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min