Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 15d. 16:16

Kauno policijai įkliuvo dvi prostitucija besiverčiančios devintokės

Anot D.Baranauskienės, į prostitucijos liūną dažniausiai patenka merginos iš alkoholikų, narkomanų šeimų, patyrusios prievartą vaikystėje ar paauglystėje.
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Merginų kojos

Kauno policija jau antrą dieną iš eilės informuoja apie pareigūnams įkliuvusias prostitutes. Šį kartą Kaune į pareigūnų rankas pateko dvi devintokės.

Kaip informuoja Kauno policija, ketvirtadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato Girstupio policijos nuovados pareigūnai, vykdydami planą „Plaštakė 2009“, surengė prevencinį reidą asmenims, besiverčiantiems prostitucija, nustatyti. Reido metu dalyvavo ir nevyriausybinės organizacijos Lietuvos „Caritas“ socialinė darbuotoja.

Tikrinant laikraščiuose bei interneto svetainėje skelbiamus skelbimus, policijos pareigūnų dėmesį patraukė skelbimas, kuriame savo intymias paslaugas už atlygį siūlė dvi nepilnametės. Policijos pareigūnai netruko susisiekti su šiomis merginomis. Kaip vėliau paaiškėjo, dvi 16 ir 15 metų nepilnametės, besimokančios 9 klasėje, prostitucija verčiasi mėnesį.

Abi merginos nurodė, kad verstis prostitucija nusprendė norėdamos turėti daugiau pinigų asmeninėms išlaidoms. Apie tokį dukrų užsėmimą nei vienos, nei kitos tėvai nežinojo. Tiesa, į tėvų klausimą, iš kur gauna pinigų, penkiolikmetė tiesiog atsakiusi, kad susitaupo.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 182.1 str. 1 d., šešiolikmetei surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas, o už penkiolikmetės padarytą teisės pažeidimą atsakys tėvai, kadangi pastaroji neturi būtino amžiaus, nuo kurio atsiranda administracinė atsakomybė. Siekdami padėti dukroms, abiejų merginų tėvai geranoriškai sutiko bendradarbiauti su nevyriausybinės organizacijos Lietuvos „Caritas“ socialinėmis darbuotojomis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min