Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno policijos atsakas merui: Laisvės alėjai reikia ne policininkų, o renginių

Policijos pareigūnai su riedžiais.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Policijos pareigūnai su riedžiais.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno merui policijos vadovus paraginus sustiprinti patruliavimą miesto centre, policijos atstovai pareiškė, jog žmonės į Laisvės alėją grįš ne tada, kai joje vaikščios uniformuoti pareigūnai, o tuomet, kai čia bus ką veikti.

Šios savaitės pradžioje miesto meras Andrius Kupčinskas Kauno policijos vadovus viešai paragino daugiau dėmesio skirti saugumui Laisvės alėjoje bei Senamiestyje. Suprasdamas, jog policijai trūksta pajėgų, politikas pasiūlė pareigūnus į patruliavimą centre siųsti ne dieną, o vakarais bei naktimis.

Kauno policijos Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas akcentavo, jog miesto centro gaivinimas pradedamas ne nuo to galo.

„Nesutinku, kad dėl saugumo stokos Laisvės alėja vakarais būna tuščia. Pirmiausia, joje praktiškai niekas nevyksta. Kadangi čia nėra ką veikti, žmonės į ją ir neina. Kadangi alėja vakarais būna tuščia, joje būti yra nejauku. Todėl ir atrodo, kad čia yra nesaugu. Įsivaizduokime, kaip atrodys vidury nakties po tuščią Laisvės alėją vaikščiojantis policininkas. Žmonės sakys, kad matyt neturi daugiau kur vaikščioti“, – svarstė Viešosios tvarkos valdybos vadovas.

Nors R.Stukas ir sutiko, jog tamsiu paros metu būnant tuščioje Laisvės alėjoje atrodo, jog joje yra nesaugu, pareigūnas užtikrino, jog saugumas miesto centre yra užtikrinimas tinkamai.

„Kai centre buvo įrengtos vaizdo stebėjimo kameros, kai pernai jų filmuojamą vaizdą pradėjo stebėti įdarbinti neįgalieji, ženkliai sumažėjo administracinių bei kitų nusikaltimų. Jeigu ir įvyksta pavieniai nusikaltimai, tai dar nereiškia, kad alėja nėra saugi. Nepamiršime, kad centre dirba ne tik patruliai, bet ir apylinkės inspektoriai, kriminalinės policijos atstovai. Be to, su Kauno technologijos universiteto studentais vakarais Laisvės alėjoje patruliuoja mūsų „kabinetiniai“ pareigūnai“, – teigė R.Stukas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min