Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 17d. 11:31

Kauno policijos pareigūnai mokomi, kaip elgtis susidūrus su savižudybe

Paskaita pareigūnams
Paskaitos rengėjų nuotr. / Paskaita pareigūnams

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras tęsia pradėtą veiklą savižudybių prevencijos srityje.

Policija – viena iš tarnybų, kuri dažniausiai susiduria su žmonėmis ties savižudybių slenksčiu. Žinant kokį emocinį iššūkį sukelia tokie išgyvenimai, policijos pareigūnai turi mokėti pasirūpinti savimi, kad galėtų padėti kitiems.

Šiuo metu Visuomenės sveikatos biuro specialistai organizuoja mokymus Kauno miesto komisariatų policijos pareigūnams, dirbantiems prevencijos skyriuose. Jų metu biuro psichologė Rasa Vaitkienė pareigūnams pristatys pranešimą „Savižudybių prevencijos aspektai“.

„Žinant, kad policijos pareigūnų darbas yra ne tik labai atsakingas, bet sukeliantis didelį emocinį stresą, įtampą buvo paliesta labai skaudi tema. Beveik 2000 Kauno apskrities policijos pareigūnams tenka tik 2 psichologai, kurių darbas neabejotinai negali būti produktyvus, suvokiant, kad policijos pareigūnai patenka į aukštos rizikos profesijas, kuriems psichologinė parama ir pagalba turėtų būti labiau prieinama ir pasiekiama“, – teigė R.Vaitkienė.

Kauno miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras tikisi, jog tokia pagalba policijos pareigūnams padės efektyviai spręsti kilusias problemos dėl savižudybių prevencijos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Mados infekcija

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min