TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno rajonas kovoja su sniego atakomis

Kauno rajono keliuose pluša sniego valymo technika.
Kauno raj. savivaldybės nuotr. / Kauno rajono keliuose pluša sniego valymo technika.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sausis šiemet vėl suteikia galimybę prisiminti, kas yra tikroji žiema. Nors ketvirtadienio dieną ir naktį snigo ir pustė, penktadienio rytą Kauno rajone savo maršrutais išvažiavo visi visuomeninio transporto autobusai.

Deja, ne visi jie pasiekė galutinę maršruto stotelę, todėl iš pat ryto imtasi priemonių, kad keliai būtų išvažiuojami. 10 valandą probleminės vietos jau buvo sutvarkytos, o keliuose dirbo apie penkiasdešimt traktorių, greiderių ir kitokios technikos. Rajono keliuose sniegą valo seniūnai savo turima technika, ūkininkai, bendrovės, turinčios tam tinkančios technikos.

Kadangi panašūs orai išsilaikys ir savaitgalį, Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Vytas Bancevičius paprašė seniūnų, kad jie neišjungtų mobiliųjų telefonų, būtų pasiekiami ir esant būtinybei užtikrintų pagalbą. Taip pat direktorius ragina Kauno rajono teritorijoje esančių objektų vadovus vadovautis civilinės gynybos reikalavimais gresiant ekstremaliai situacijai.

Gyventojų prašoma be reikalo nevykti iš namų viešuoju  ir nuosavu transportu, iš rajono kelių ir gatvių pasiimti palikus automobilius, kad jie netrukdytų sniego valymo darbams, atsikasti įvažas į kiemus, kad, esant reikalui, greitosios medicininės pagalbos, gaisrinės ir policijos automobiliai galėtų jus pasiekti, šalinti nuo pastatų stogų susikaupusį sniegą.

Komunalinės įstaigos paragintos atkasti ir pažymėti vandens hidrantus, kad juos esant reikalui lengvai rastų ir greitai galėtų prisijungti gaisrininkai. Komunalinių paslaugų centro darbuotojai taip pat pasirengę talkinti kilus problemų. Tačiau pirmiausia gyventojai pagalbos turėtų kreiptis į savo seniūniją.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min