Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 7d. 17:24

Kauno rajonas ruošiasi gausiam sniegui ir pūgai

Automobilis sniege
15min.lt skaitytojo Tomo nuotr. / Automobilis sniege
Remiantis hidrometeorologų duomenimis ir prognozėmis, artimiausiomis paromis Kauno rajone, kaip ir visoje Lietuvoje, snigs ir pustys. Dėl to gali sutrikti automobilių eismas, elektros energijos tiekimas, sudėtingos oro sąlygos dar labiau apsunkins kelininkų, energetikų, komunalininkų ir gelbėjimo tarnybų darbą bei paslaugų ir pagalbos tiekimą gyventojams.

Kauno rajono savivaldybės administracijos direktorius Vytas Bancevičius prašo gyventojų sekti sinoptikų prognozes ir be reikalo nevykti iš namų viešuoju ir nuosavu transportu.

,,Jei prisnigs gausiai ir valymui teks pasitelkti techniką, todėl iš anksto prašome iš rajono kelių ir gatvių žmones pasiimti paliktus automobilius, kad jie netrukdytų sniego valymo darbams, atsikasti įvažas į kiemus, kad, esant reikalui, greitosios medicininės pagalbos, gaisrinės ir policijos automobiliai galėtų jus pasiekti, šalinti nuo pastatų stogų susikaupusį sniegą“, – sakė V.Bancevičius.

Komunalinės įstaigos prašomos atkasti ir pažymėti vandens hidrantus, kad juos, esant reikalui, lengvai rastų ir greitai galėtų prisijungti gaisrininkai.

Kilus nelaimei gyventojai raginami pirmiausia susisiekti su savo seniūnija. Ypatingais atvejais skambinti šiais telefonais: dėl Kauno rajono kelių ir gatvių valymo, viešojo transporto – Kelių ir transporto skyriaus vedėjui Kęstučiui Povilaičiui tel. 8 612 56 160. Dėl elektros energijos, vandens, šildymo, nuotekų sutrikimų – statybos Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjui Egidijui Katiliui tel. 8 686 52 536, kitais klausimais – Civilinės ir darbų saugos vyriausiajam specialistui Antanui Dagiliui tel. 8 682 43 929.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min