Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 1d. 12:37

Kauno rajonas šaukiasi į pagalbą gyventojus

Kauno kelininkai gatves valo kartu su policija
Kauno miesto savivaldybės nuotr. / Kauno rajono gyventojai prašomi kelininkams padėti vaduoti gatves ir šaligatvius nuo sniego.
Gyventojai raginami padėti kelininkams kasti sniegą.

Šiemet Kauno rajono seniūnijos yra sudariusios sutartis su 19 sniego valymo paslaugas teikiančių įmonių ir 8 ūkininkais. Kelios seniūnijos vietinės reikšmės kelius ir gatves valo savo technika. Tačiau dėl gausių kritulių vis tiek nespėjama nuvalyti sniego visur.

Kauno rajono savivaldybės vadovai ypač dėkoja gyventojams, kurie nelaukia, kol bus nustumdytas sniegas, ir savo iniciatyva valo ne tik savo namų kiemą, bet ir šaligatvius, mažesnes gatveles.

„Dėkoju tiems, kurie, suprasdami situaciją, patys imasi tvarkyti savo gyvenviečių šaligatvius, gatveles, taip parodydami, kad jie yra tikrieji šeimininkai. Sinoptikai prognozuoja, kad pirmosios Naujų metų dienos taip pat išsiskirs sniego gausa, todėl kviečiu prie gražios iniciatyvos prisidėti ir kitus, burtis kaimynus ir bendruomenes, sustiprinti kelininkų ir ūkininkų gretas kovojant su sniegu“, – rajono gyventojus ragino Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

Savivaldybė informuoja, kad švenčių dienomis bus valomi ne visi rajoniniai keliai ir gatvės, todėl esant ypatingam atvejui gyventojai gali skambinti: Kelių ir transporto skyriaus vedėjui Kęstučiui Povilaičiui tel. 8 612 56 160 (dėl Kauno rajono kelių ir gatvių valymo, viešojo transporto organizavimo) ir Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjui Egidijui Katiliui tel. 8 686 52 536 (dėl elektros energijos, vandens, šildymo, nuotekų sutrikimų).

Priminsime, kad pirmadienį savanoriška talka sniegui kasti bus organizuojama įvairiuose Kauno miesto vietose.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

02:37
01:14:11
00:36

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min