TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno rajone – geriausiai besitvarkančių seniūnijų rinkimai

Kauno rajonas.
KRS nuotr. / Kauno rajonas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno rajone bus renkamos geriausiai, išradingiausiai kaimus, miestus ir miestelius prižiūrinčios seniūnijos. Ypatingas dėmesys – etnografinių regionams būdingų bruožų tęstinumas, kraštovaizdžio kūrimo tradicijos.

,,Pasistengti verta, nes seniūnijos nugalėtojos laukia vertingas prizas – traktoriukas su šienavimo ir sniego valymo įranga, o dviejų antrųjų  vietų laimėtojoms atiteks savaeigės vejapjovės“, – sakė seniūnijų apžiūros – komisijos pirmininkas Kauno rajono savivaldybės mero pirmasis pavaduotojas Petras Mikelionis.

Vertinant seniūnijas daugiausia dėmesio bus kreipiama į tai, kaip tvarkoma ir prižiūrima visa seniūnijos teritorija – seniūnijos, valstybinė ir privati žemė. Bus stebimas kelių, pamiškių, vandens telkinių pakrančių priežiūra ir tvarkymas, seniūnijos ir bendruomenės dalyvavimas seniūnijos teritorijos priežiūros, tvarkymo ir kraštovaizdžio formavimo procese – teritorijų prie daugiabučių namų ir valstybei priklausančių (socialinio būsto) gyvenamųjų namų, viešųjų teritorijų (parkų, vandens telkinių ir kt.) tvarkymas, domimasi, ar puoselėjami etnografiniai elementai ir mažosios architektūros formos – koplytstulpiai, kryžiai, nuorodos, suoleliai, žibintai ir kt., kaip tvarkomi ir prižiūrimi želdynai ir gėlynai.

Bus domimasi, ar yra sudarytos patogios sąlygos gyventi, dirbti ir ilsėtis; ar patogu orientuotis atvykstantiems; ar yra saugi ir patogi pėsčiųjų takų struktūra pasiekti svarbius objektus dirbantiesiems, mamoms su mažais vaikais, neįgaliesiems asmenims, senjorams; ar prižiūrimi svarbūs seniūnijos kultūros ir gamtos objektai; ar įrengta informacija apie seniūniją atvykstantiems; kiek viešųjų erdvių (poilsio zonų), kokia įrengta infrastruktūra.

Papildomi balai bus skiriami už naujas idėjas kuriant kraštovaizdį, tvarkant atliekas, diegiant pažangias technologijas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min