2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2009 12 17

Kauno rajone įkliuvo pora negudrių ilgapirščių (nuotraukos)

Policija prašo visuomenės pagalbos atpažįstant pas įtariamuosius rastą turtą.
Įtariamieji Linas Burakauskas (kairėje) ir Valdas Petrauskas.
Įtariamieji Linas Burakauskas (kairėje) ir Valdas Petrauskas. / Kauno r. policijos nuotr.

Kauno apskrities VPK Kauno rajono policijos komisariato kriminalinės policijos skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamos veikos, numatytos Baudžiamojo kodekso 178 str. 2 dalyje, ketvirtadienį pranešė atstovė spaudai Reda Kasputytė.

2009 metų gruodžio 12 dieną apie 7.30 val. Garliavos apylinkės seniūnijos Naugardiškių kaime (Kauno r.) buvo sulaikyti Linas Burakauskas (gim. 1985 m.) ir Valdas Petrauskas (gim. 1986 m.), gyvenantys Kaune, kurie įvykdė vagystę iš ūkinio pastato. Kratos metu pas minėtus įtariamuosius buvo rasti daiktai, kurie, kaip manoma, buvo įsigyti nusikalstamu būdu.

Gyventojus, atpažinusius jiems priklausančius daiktus ar nukentėjusius nuo minėtų asmenų, prašome kreiptis į Kauno rajono policijos komisariatą, esantį adresu V.Putvinskio g.14, Kaune, arba skambinti telefonais: (8-37) 30 39 51, (8-37) 32 15 43 budėtojui (visą parą), (8-37) 30 39 65 Kriminalinės policijos skyriaus tyrėjui Mariui Lukoševičiui arba kreiptis į artimiausią policijos įstaigą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min