Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno rajone įsibėgėja duobių lopymo darbai

Šaltinis: 15min
0
A A

Po žiemos gatvėse ir keliuose atsivėrusios duobės – ne tik automobilių vairuotojų, bet ir vietos valdžios rūpestis. Netaisomos duobės plečiasi ir gilėja, todėl šiais metais Kauno rajono vadovai siekia kuo anksčiau pradėti kelių lopymo darbus. Tai ne tik leis taupiau panaudoti keliams prižiūrėti skirtas lėšas, bet ir sumažins vairuotojų patiriamus automobilių taisymo nuostolius.

Šiuo metu pats darbų įkarštis Kačerginės, Užliedžių, Garliavos apylinkių, Samylų, Taurakiemio, Ežerėlio, Neveronių, Karmėlavos seniūnijose, teigiama pranešime spaudai.

Duobėms taisyti šiais metais skirta 553 tūkst. litų. Ši suma mažesnė nei ankstesniais metais, todėl pirmiausia duobės bus taisomos judriausiose gatvėse ir keliuose bei ten, kur dažnai kursuoja visuomeninis transportas. Daugiausia, 90 tūkst. litų, numatyta skirti Garliavos miesto seniūnijai, 5 tūkst. litų bus panaudoti taisant Kačerginės seniūnijos kelius.

Vis dėlto Kauno rajono gyventojai neturėtų baimintis, kad suprastės miestelių ir kaimų keliai. Lapių seniūnijoje bus tęsiami Barsūniškio gatvės rekonstrukcijos darbai. Be to, pateikti 3 projektai gauti lėšų iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų. Už šias lėšas vasaros pabaigoje bus pradėta kelio į Naujuosius Muniškius rekonstrukcija, Vasario 16-osios gatvės Garliavoje ir Beržų gatvės Ringaudų kaime rekonstrukcijos.

Jau beveik po mėnesio gyventojai galės įvertinti darbų keliuose rezultatus, nes tikimasi, kad sudarius sutartis su keliomis viešąjį konkursą laimėjusiomis įmonėmis, darbai vyks operatyviau. Ar žmonių pastangas lydės sėkmės, žinoma, lems ir oro sąlygos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kauno rajonas
Parašykite atsiliepimą apie 15min