2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2009 01 07

Kauno rajone paskelbta sustiprintos civilinės saugos parengties padėtis

Sausio 7 dieną posėdžiavusi Kauno rajono savivaldybės Ekstremalių situacijų valdymo centras nusprendė Kauno rajone paskelbti sustiprintos civilinės saugos parengties padėtį.
Temos: 1 Kauno rajonas

Kauno rajono savivaldybė, vadovaudamasi Administracijos direktoriaus Vyto Bancevičiaus įsakymu, prašo gyventojų iš rajono kelių ir gatvių pasiimti palikus automobilius, kad jie netrukdytų sniego valymo technikai, atsikasti įvažas į kiemus, kad, esant reikalui, greitosios medicininės pagalbos, gaisrinės ir policijos automobiliai galėtų juos pasiekti, šalinti nuo pastatų stogų susikaupusį sniegą, sekti sinoptikų prognozes ir be reikalo nevykti iš namų viešuoju transportu, teigiama Kauno rajono pranešime spaudai.

Komunalinės įstaigos įpareigotos atkasti ir pažymėti vandens hidrantus, kad juos, esant reikalui, lengvai rastų ir greitai galėtų prisijungti gaisrininkai. Kauno rajono ugdymo įstaigose ugdymo procesas nestabdomas, vaikams, kurie atvyks, bus vedamos pamokos ir užsiėmimai.

Kauno rajono savivaldybė prašo gyventojų būti geranoriškais, pakančiais ir supratingais. Esant problemoms, prašome skambinti:

dėl Kauno rajono kelių ir gatvių valymo, viešojo transporto – Kelių ir transporto skyriaus vedėjui Kęstučiui Povilaičiui tel. 8 612 56 160

dėl elektros energijos, vandens, šildymo, nuotekų sutrikimų - Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vedėjui Egidijui Katiliui tel. 8 686 52 536

kitais klausimais – Civilinės ir darbų saugos vyr. specialistui Antanui Dagiliui tel. 8-682 43 929, Savivaldybės administracijos tel. 30 55 03 arba seniūnui pagal gyvenamąją vietą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie 15min