Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno rajone šiemet nemokamai maitinasi 31 proc. visų rajono moksleivių

Kauno rajono moksleiviai geria pieną
Kauno rajono savivaldybės nuotr. / Kauno rajono moksleiviai geria pieną
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno rajono savivaldybės duomenimis, šiuo metu teisę į nemokamą maitinimą Kauno rajone turi 3280 mokinių: 1233 iš priešmokyklinių ir 1-4 klasių, 2047 iš 5-12 klasių.

Didžiausias nemokamą maitinimą gaunančių mokinių skaičius yra Jonučių vidurinėje mokykloje (267), Vilkijos gimnazijoje (248), Domeikavos gimnazijoje (241), Čekiškės vidurinėje mokykloje (232), Karmėlavos gimnazijoje (229). Socialiai remtinų mokinių skaičius Kauno rajone ženkliai išaugo – teisę į nemokamą maitinimą 2011 metų sausio mėnesį turi 364 mokiniai daugiau nei mokslo metų pradžioje. Nemokamus pietus šiuo metu gauna 31 proc. visų Kauno rajono mokinių.

Pasak Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjos pavaduotojos finansams Nijolės Tarvydienės, nemokamo maitinimo finansavimas 2011 m. iš valstybės biudžeto specialiosios tikslinės dotacijos lėšų yra pakankamas: iš viso socialinei paramai mokiniams Kauno rajono savivaldybei yra skirta 2 967,5 tūkst. Lt. Iš jų 2 386,3 tūkst. Lt – maisto produktams.

Rajono savivaldybės komisija, atsakinga už moksleivių maitinimo organizavimą, pasiūlė didinti dienos finansinę pietų normą 5-12 klasių mokiniams nuo 4 Lt iki 4,20 Lt.

Padaugėjo tėvų skambučių

Nuo šių mokslo metų privaloma mokyklų valgyklose skelbti ne tik valgiaraščius, bet ir nurodyti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos nemokamos telefono linijos numerį. Pasak šios tarnybos darbuotojų, viešai paskelbus šį numerį suintensyvėjo tėvų ir mokyklos bendruomenės domėjimasis maisto kokybe.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min