Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno rajono jaunuosius talentus padeda ugdyti ir labdaros fondas

Labdaros aukcionas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Labdaros aukcionas
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau septintus metus Kauno rajone veikiančio Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo vadovai, rėmėjai bei savanoriai sausio 9 dieną susirinko į kasmetinį labdaros vakarą „Combo“ klube.

Vakaro metu surenkamos lėšos yra pagrindinis šios visuomeninės organizacijos pajamų šaltinis. Fondo valdyba, atsižvelgdama į gautus prašymus, teikia paramą Kauno rajono žmonėms, remia gabius vaikus, kasmet išleidžia ir padovanoja knygų rajono pirmokams.
Šį kartą meno kūrinių aukcione buvo parduodami 22 darbai.

Menininkai aukcionui darbus dovanojo arba pardavė už simbolinę kainą. Vakaro metu buvo parodytas filmas apie fondo globotinių sporto ir meno pasiekimus.

„Kauno rajonas – tai neišsemiamas jaunųjų talentų aruodas“, – šypsojosi Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Meras pastebėjo, kad gyvenimas lepina ne visus fondo globotinius. Garliaviškis Gytis Bagdonavičius kartu su broliu ir mama gyvena itin kukliomis sąlygomis, tačiau ne dejuoja, o atkakliai siekia mokslo aukštumų. Vaikinas yra vienas ryškiausių mokyklos lyderių, daugybės istorijos olimpiadų nugalėtojas, „Protų mūšių“ konkursų siela.

„Džiaugiuosi, kad jūsų dėka galime šiems vaikams padėti: suteikti stipendiją, apmokėti treniruotes, padovanoti knygų ar kompiuterių“ – dėkojo labdariams V. Makūnas.

Vakaro dalyviai klausėsi solisto Merūno ir „Lietuvos balso“ finalininkės Dagnos koncerto, Raudondvario gimnazijos dueto Sandros Šarikovaitės ir Dainiaus Imbraso a capella atliekamų kūrinių, stebėjo Garliavos sporto mokyklos šokėjų pasirodymus. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min