Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinės ligoninės pastatas bus rekonstruojamas

Pernai jubiliejų atšventusi Kauno ligoninė turi naują vadovą.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Prieš keletą metų jubiliejų atšventusi Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinė ligoninė netrukus bus rekonstruojama.
Šaltinis: 15min
0
A A

Prie naujo ligoninės pavadinimo besipratinantys buvusios VšĮ Kauno Raudonojo kryžiaus klinikinės ligoninės (KRKKL) darbuotojai netrukus turės įprasti ir prie plaktukų kaukšėjimo. Kauno miesto savivaldybės taryba ketvirtadienį leido ligoninei rekonstruoti Laisvės alėjoje esantį pastatą, kuris gydymo įstaigai perduotas valdyti panaudos teise.

Priminsime, kad šią savaitę Registrų centre įregistruota nauja gydymo įstaiga – Kauno klinikinė ligoninė. Į vieną gydymo įstaigą po reorganizacijos susijungtos dvi senos ligoninės – KRKKL ir Kauno 2-oji klinikinė ligoninė.

KRKKL rekonstrukcijos darbus numatoma finansuoti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos valstybės biudžeto lėšų. Planuojama rekonstruoti pirmo aukšto patalpas, privažiavimą. Pirmame aukšte įsikurs Dienos chirurgijos centras su dviem operacinėmis ir pagalbinėmis patalpomis, o Priėmimo skyrius bus sujungtas su Traumatologijos punktu ir poliklinika, atskiriant terapinio ir traumatologinio profilio pacientus nuo Traumatologijos poliklinikos pacientų.

Taip pat numatoma, kad į Traumatologijos polikliniką pacientai pateks nebe iš Laisvės alėjos, bet iš Gedimino gatvės pusės. Įėjimas bus pritaikytas žmonėms su negalia. Toje vietoje bus įrengiama registratūra, kartoteka, rūbinė, skirta poliklinikos pacientams. Bus perkelta ir patalpa, kurioje traumuotiems pacientams suteikiamos įvairios paslaugos, payzdžiui, gipsuojama koja, bus įrengtas sanitarinis mazgas, pritaikytas neįgaliesiems.

„Įgyvendinant šį projektą, bus iš pagrindų sutvarkytos Traumatologijos punkto priimamojo bei kitos patalpos. 2 mln. litų paramos lėšų atiteks 1200 kvadratinių metrų ploto renovacijai, dar panašiai tiek - naujai aparatūrai įsigyti“, – sakė vyr. gydytojas Kęstutis Mazurkevičius, kuris dabar laikinai eina naujos VšĮ Kauno klinikinės ligoninės direktoriaus pareigas.

Šiuo metu likutinė KRKL pastato (Laisvės al. 17) likutinė vertė yra 4,85 mln. litų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min