Dabar populiaru
Publikuota: 2015 birželio 2d. 16:19

Kauno Rotaract klubas birželio 6-ąją su talkininkais sutvarkys dar penkias vaikų žaidimų aikšteles

Aktyvūs jaunuoliai atnaujino 3 Kauno daugiabučių kiemų žaidimų aikšteles
„Rotaract“ nuotr. / Aktyvūs jaunuoliai atnaujino 3 Kauno daugiabučių kiemų žaidimų aikšteles

Kauno Rotaract klubas vėl organizuoja vasariškai spalvingą akciją „Sūpuoklės“, skirtą padėti vaikams turėti gražias ir saugias žaidimų aikšteles.

Šiltomis vasaros dienomis tiesiog neįmanoma atsispirti norui bent šiek tiek laiko praleisti gamtoje. Tikriausiai vaikai yra tie, kurie prasidėjus vasaros atostogoms labiausiai mėgsta savo laisvalaikį leisti žaisdami lauke. Dažniausia susitikimų vieta tampa netoli namų esančios žaidimų aikštelės, kurios, deja, ne visuomet yra sutvarkytos, saugios ir tinkamos naudojimui.

Būtent dėl šios priežasties prieš ketverius metus Kauno Rotaract klubas sugalvojo akciją „Sūpuoklės“. Jos metu Kauno mieste klubo nariai išrenka keletą aikštelių, kurioms renovacija yra reikalinga labiausiai, ir drauge jas atnaujina.

Per ketverius metus taip buvo sutvarkytos ir naujomis spalvomis pasipuošė net 12 vaikų žaidimų aikštelių.

Per ketverius metus taip buvo sutvarkytos ir naujomis spalvomis pasipuošė net 12 vaikų žaidimų aikštelių. Šiais metais planuojama sutvarkyti dar penkias aikšteles, esančias Baltijos g., Lukšio g., Biržiškių g., Šarkuvos g. bei Krėvės prospekte.

Taip pat akcijos organizatoriai labai džiaugiasi, kad prie tvarkymo darbų noriai prisideda ir aplinkinių namų gyventojai. Kartu darbas vyksta ne tik greičiau, bet ir įdomiau.

Akcijos organizatoriai kviečia visus norinčius prisijungti prie šios akcijos ir birželio 6 d. 11 val. atvyti į vieną iš aikštelių bei drauge jas paversti gražiomis ir saugiomis vietomis žaisti vaikams.

Aikštelių adresai:

1 aikštelė: Baltijos g. 102

2 aikštelė: Krėvės pr. 18; 16; 20

3 aikštelė: Lukšio g. 37

4 aikštelė: Biržiskių g. 9

5 aikštelė: Šarkuvos 15;17;19

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min