Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojams siūloma suteikta daugiau įgaliojimų (papildyta spalio 14 d.)

Kauno savivaldybėje šiuo metu vyksta tyrimas dėl kai kurių valdininkų veiksmų.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Kauno miesto savivaldybė
Šaltinis: 15min
0
A A

Ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybės tarybai bus siūloma išplėsti administracijos direktoriaus pavaduotojų funkcijas ir suteikti jiems daugiau įgaliojimų. Tokį sprendimo projektą inicijavo administracijos direktorė Edita Gudišauskienė.

„Iki šiol teisę pasirašyti įsakymus Kauno miesto savivaldybėje turėjo tik administracijos direktorius. Šiuo sprendimu norime pakeisti direktoriaus pavaduotojų pareigybių aprašymą jiems suteikiat papildomų funkcijų. Pavaduotojai turės kompetenciją ne tik vizuoti tarybos sprendimų, mero potvarkių projektų parengimą, bet ir leisti įsakymus“, – teigė E.Gudišauskienė.

Taip sumažės Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus darbų krūvis ir tai padės direktoriui tinkamai organizuoti savivaldybės administracijos darbą, užtikrinti efektyvų savivaldybės administracijos funkcijų atlikimą.

„Visiškai pritariu šiai iniciatyvai. Iki šiol visa atsakomybė už visus sprendimus tekdavo tik direktoriui. Dabar pavaduotojams siūloma suteikti didesnes teises ir atsakomybę. Tikiuosi, kad taryba pritars šiam siūlymui“, – sakė savivaldybės kontrolierius Gediminas Raudonis.

Papildyta 16.09 val.: Miesto taryba pritarė siūlymui suteikti vykdomąsias galias savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojams.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min