Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 28d. 12:19

Kauno savivaldybės administracinio aparato vadovu paskirtas socialdemokratas

Antanas Navakauskas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Antanas Navakauskas

Ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybės taryba patvirtino naująjį administracijos direktorių – socialdemokratą Antaną Navakauską. Jo kandidatūrai pritarė 39 tarybos nariai. Administracijos direktorius savo darbą pradeda nuo šios dienos. Iki šiol jis dirbo VĮ „Kauno regiono keliai“ Kauno kelių tarybos viršininku.

„Man didelė garbė užimti tokias reikšmingas pareigas. Administracijos direktoriaus postas yra politinio pasitikėjimo, tačiau administracija turi dirbti be politikavimo. Gaudamas įgaliojimus, gaunu ir įpareigojimą dirbti miestui ir miestiečiams bei padaryti viską, kad Kaunas taptų patraukliu miestu, kuriame gera gyventi“, – sakė naujasis administracijos direktorius A.Navakauskas.

Taryba praėjusiame posėdyje priėmė sprendimą dėl reorganizacijos. A.Navakausko nuomone, administracijos reorganizacija bus atlikta kompetentingai ir kvalifikuotai. „Iš patirties žinau, koks jautrus dalykas yra reorganizacija žmoniškuoju požiūriu. Numatoma reorganizacija nebus „raganų medžioklė“ ar reforma dėl reformos. Savivaldybės darbuotojai turi būti kompetentingi tam, kad priimti tarybos sprendimai būtų įgyvendinami sparčiai ir skaidriai“, – kalbėjo A.Navakauskas.

Taryba taip pat patvirtino ir tris administracijos direktoriaus pavaduotojus: liberalų sąjūdžio atstovą Ramūną Gatautį, partijos „Jaunoji Lietuva“ atstovą Raimundą Miladauską ir Darbo partijos atstovą Andrių Stankevičių. Artimiausiu metu administracijos direktorius savo pavaduotojams paskirstys kuravimo sritis.

15min.lt primena, jog administracijos vadovus buvo planuojama patvirtinti dar praėjusią savaitę, tačiau tąkart dėl procedūrinių nesusipratimų šis klausimas buvo atidėtas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min