Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno savivaldybės ir „Vėtrūna“ pradėjo derybas dėl arenos statybų termino

Vizitas arenoje
Aliaus Koroliovo nuotr. / Vizitas arenoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį į pirmąjį posėdį susirinko Kauno miesto savivaldybės ir bendrovės „Vėtrūna“ derybų grupė, kuri turės nustatyti galutinę Žalgirio arenos statybos datą, identifikuoti visas iškylančias kliūtis bei operatyviai priimti sprendimus joms išspręsti.

Derybų grupė pirmojo susitikimo metu aptarė priežastis, dėl kurių reikia nukelti darbų pabaigą. Nutarta antrą kartą susitikti po trijų savaičių ir tuomet susitarti dėl galutinio statybos darbų termino. Iki to laiko bus įvertinti „Vėtrūnos“ pasiūlymai dėl papildomų darbų, siekiant patobulinti objektą. Dar šią savaitę bus ieškoma galimybių, kaip paspartinti arenos statybą.

Pagal rangos darbų sutartį „Vėtrūna“ areną įsipareigojo pastatyti iki šių metų spalio 3 dienos. Liepos mėnesį „Vėtrūna“ savivaldybei pateikė raštą, kuriame prašoma atidėti Žalgirio arenos statybos darbų pabaigos terminą penkiems mėnesiams. Statybininkų teigimu, arenos laiku nepavyks baigti dėl užsitęsusių projektavimo darbų bei koncesijos ir stovėjimo aikštelės konkurso.

2011 metais Lietuvoje vyks Europos vyrų krepšinio čempionatas, o jo finalas vyks Žalgirio arenoje. Apie tai sekmadienį Vilniuje specialioje spaudos konferencijoje pranešė Tarptautinės krepšinio federacijos (FIBA) Europos padalinio generalinis sekretorius Naras Zanolinas. Jis akcentavo, kad finalas Kaune vyks tik tuo atveju, jei statybininkai darbus baigs iki vasario mėnesio.

„Mums yra svarbiausia, kad Kaune vyktų Europos čempionato finalas. Todėl turime rasti sprendimus, kaip areną užbaigti laiku, kad joje vyktų šios varžybos“, – sakė administracijos direktorius Vygantas Gudėnas.

„Vėtrūnos“ generalinis direktorius Juozas Valužis sakė, kad bendrovė taip pat siekia areną baigti kuo greičiau ir padarys viską, kad Kauno arenoje įvyktų Europos krepšinio čempionatas. „Atsakius į visus iškilusius projektavimo klausimus, galėtume dirbti pilnu pajėgumu. Esame pasirengę padidinti darbininkų skaičių ir spartinti darbus“, – sakė J.Valužis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min