Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno savivaldybės tarnautojo automobilis partrenkė paauglę (atnaujinta 15.26 val.)

Kauno miesto savivaldybės automobiliai
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Kauno miesto savivaldybės automobiliai
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto savivaldybės Miesto tvarkos priežiūros poskyrio vedėjas Rimantas Rutavičius priverstas turėti reikalų su policija. Pirmadienio pavakare, jau po oficialaus savivaldybės darbo laiko, jo vairuojamas tarnybinis automobilis „VW Passat“ A.Baranausko gatvėje partrenkė per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją einančią 15-metę.

Išlipęs iš automobilio valdininkas pamatė, kad mergaitė pati stojasi. Dar paklausė, ar nieko neskauda. Bet paauglė užtikrino, kad jaučiasi gerai ir nuėjo į muzikos pamoką. Mergaitė groja smuiku.

R.Rutavičius iškvietė policijos patrulius. Patikrinus vairuotojo blaivumą nustatyta, kad jis įvykio metu nebuvo išgėręs.

Policijai R.Rutavičius pasakojo, kad mergina pėsčiųjų perėjoje išdygo staiga, o kelio danga buvo slidi, todėl jis nespėjo sustabdyti automobilio.

Apie įvykį policijos budėtojams tą pačią dieną pranešė ir medikai. Į juos nuo nelaimės praėjus maždaug valandai kreipėsi nukentėjusi paauglė ir jos tėvai.

„Pasak Kauno medicinos universiteto klinikų medikų, į kuriuos kreipėsi nukentėjusioji su tėvais, paauglė sužalota nesunkiai: jai sumuštas kairys šonas. Gydytojų teigimu, mergina nenorėjo eiti į ligoninę, tačiau išgirdę apie įvykį tėvai nutarė dukrą parodyti medikams. Šie informaciją perdavė policijai“, – sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos vyriausioji specialistė Gražina Jasiūnienė.

„Viskas įvyko akimirksniu. Darbo reikalais važiavau į „Kelių remonto grupę", norėdamas pasitarti dėl gatvių barstymo. Iš A.Baranausko gatvės  ruošiausi įsukti į Taikos prospektą. Tačiau pamačiau, kad iš šalia esančios degalinės išsuka automobilis, todėl sulėtinau greitį. Kadangi sekiau akimis tą mašiną nepastebėjau, kai į gatvę išbėgo paauglė. Vėliau ji sakė, kad ir pati manęs nematė, nes kitoje gatvės pusėje buvo pristatyta automobilių. Sustabdyti spėjau greta mergaitės. Tačiau ji, matyt, užkliuvo už šaligatvio bortelio ir pargriuvo", - įvykio detales prisiminė R.Rutavičius.

Pasak jo, mergaitė atsistojo pati, nesileido į kalbas nei su juo, nei su atskubėjusiais liudininkais. Pasakiusi, kad turi eiti į smuiko pamoką, nuėjo.

„Gal jai buvo šokas, o vėliau pajuto skausmą. Todėl, kiek žinau, paskambino tėčiui, kuris ją nuvežė į Kauno klinikas. Kalbėjau šiandien ir su ja, ir su tėvu. Svarbiausia, kad mergaitė gerai jaučiasi", - džiaugėsi valdininkas.

Nuo 1975-ųjų vairuojantis valdininkas tvirtino, kad tai - pirmasis eismo įvykis, kurio kaltininkas yra jis pats.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min