Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno senamiestis tars „sudie“ vasarai

Renginiai Kauno senamiestyje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Renginiai Kauno senamiestyje
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Visą vasarą renginiais miestiečius ir turistus lepinę Kauno senamiesčio verslininkai rengia triukšmingą sezono uždarymą.

Paskutiniąją oficialią Senamiesčio vasaros dieną pagrindinės Senamiesčio arterijos – Vilniaus, M.Daukšos, M.Valančiaus gatvelės ir Rotušės aikštė – pulsuos gyvybe ir energija.

Vilniaus gatvėje įrengtose trijose scenose koncertuos žinomi atlikėjai, be to, savo programas pristatys ir patys Senamiesčio verslininkai: parduotuvės, kavinės, kepyklėlės regs teatralizuotus pasirodymus ir kolekcijų pristatymus, bikini šou, vyks įvairūs konkursai.

Senamiesčio galerijos kvies į parodas, vyks mini fotosesijos bei vaidinimai. Į sezono uždarymo šventę užsuks ir vilniečių – triukšmingoji grupė „Inculto“. Muzikantai koncertuos prie kepyklos „Sotas“, Vilniaus gatvėje.

Vasaros penktadieniais Senamiestyje būdavo taip smagu, kad gandas apie gerą atmosferą netruko pasklisti ir iki sostinės. Ne vienas Kauno senamiestyje apsilankęs vilnietis buvo nustebintas geros bohemiškos atmosferos“, – sakė viena iš šventės „Vasara Senamiestyje 2010“ organizatorių Regina Randienė.

Senamiesčio verslininkų duomenimis, šią vasarą, lyginant su pernai, darbo dienomis Senamiestyje lankėsi kelis kartus daugiau žmonių. O savaitgaliais, ypač penktadieniais, lankytojų kavinės, barai ir kitos Senamiesčio vietos sulaukdavo net tris kartus daugiau nei pernai tuo pačiu metu.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min