Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2014 birželio 18d. 21:55

Kauno Siūlų gatvę siūloma pervadinti boksininko Algirdo Šociko vardu

Gatvė, kurios pavadinimą siūloma keisti
Igno Jucio nuotr. / Gatvė, kurios pavadinimą siūloma keisti

Ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybėje vyks tarybos posėdis, kurio metu bus svarstomas pasiūlymas pakeisti Siūlų gatvės pavadinimą. Kauno Šančių mikrorajone esančią gatvę siūloma pavadinti Algirdo Šociko vardu.

A. Šocikas buvo vienas garsiausių Lietuvos boksininkų, laimėjęs daug kovų ringe, iš kurių net septyniasdešimt baigėsi nokautais. Taip pat A. Šocikas nuo 1977 metų buvo Lietuvos kūno kultūros instituto dėstytojas, o nuo 1980 docentas. Garsiam sportininkui 1997 metais buvo suteiktas Kauno miesto garbės piliečio titulas. 2012 metais Lietuva atsisveikino su šiuo žymiu žmogumi.

Algirdas Šocikas tikrai nusipelnė savo vardo gatvės Kaune

„Algirdas Šocikas tikrai nusipelnė savo vardo gatvės Kaune. Šiam žmogui suteiktas Kauno miesto garbės piliečio titulas. Jis kartu su broliu gyveno Šančiuose. Siūlų gatvę jis išvaikščiojo turbūt ne vieną kartą. Jau ir ankščiau buvo kilusi mintis suteikti gatvei jo vardą, tačiau tik dabar atsirado pati geriausia vieta tam įgyvendinti. Taip pat reikia paminėti tai, kad įsigalioję įstatymai nurodo, kad gatvė, turinti vieną pavadinimą, turi būti ištisinė, kitų objektų neskaidoma ir nedalijama linija. Dėl šio pakitimo daug nusiskundimų iš gyventojų nesulaukėme, tačiau šiam projektui labiau pritarė privačių namų savininkai, o ne daugiabučiose gyvenantys žmonės,“ – 15min.lt teigė Kauno miesto savivaldybės tarybos narys, taip pat Pavadinimų sumanymo ir atminimo įamžinimo komisijos pirmininkas Gediminas Budnikas.

Gedimino Budniko teigimu, Kaune yra ne viena gatvė, kurios pavadinimas yra pasenęs, nebetinkamas ir jų pavadinimai turėtų būti pakeisti.

Igno Jucio nuotr./Gatvė, kurios pavadinimą siūloma keisti
Igno Jucio nuotr./Gatvė, kurios pavadinimą siūloma keisti
Igno Jucio nuotr./Gatvė, kurios pavadinimą siūloma keisti
Igno Jucio nuotr./Gatvė, kurios pavadinimą siūloma keisti

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min