Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno socialdemokratų gretos ir toliau retėja

Lietuvos socialdemokratų partijos atributika
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Lietuvos socialdemokratų partijos atributika
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kauno socialdemokratų (LSDP) skyriaus Kalniečių grupės nariai nori palikti partiją. Socdemų vadovybei adresuotą prašymą išstoti iš partijos pasirašė 21 grupės narys. Oficialiame prašyme teigiama, kad pastaruoju metu LSDP vadovybė pasuko diktato keliu, todėl sąžiningi žmonės nebegali likti partijoje.

„Nors Statutas teigia, kad partijos narys gali viešai išsakyti savo nuomonę, tačiau praktikoje yra viskas kitaip – objektyviai mąstantys, ryžtingi, drąsiai keliantys negeroves mūsų kolegos šalinami iš partijos.

Esame sukrėsti dėl LSDP vadovybės skubotų ir neteisėtų sprendimų iš partijos pašalinti didžiausią kauniečių pasitikėjimą turinčius bičiulius, o į rinkiminį sąrašą įtraukti abejotinos reputacijos, galimai korumpuotus asmenis.

Principingi bičiuliai Mindaugas Šimkūnas ir Gintaras Praniulis, nustatę, kad bendrovės „Kauno vandenys“ vadovybė yra įsivėlusi į neskaidrius viešuosius pirkimus, partijos vadovybės skubiai buvo pašalinti iš įmonės valdybos.

Negera atmosfera ir chaosas Kauno miesto skyriuje, keliami Birutės Vėsaitės ir Orintos Leiputės su tyliu partijos pirmininko palaikymu, neleidžia likti partijoje“, – rašoma prašyme.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min