Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno „tranzuotojus“ trikdo pakelės prostitutės

Meilė už pinigus
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Meilė už pinigus
Šaltinis: 15min
1
A A

Keliauti pakeleivingais automobiliais nieko nekainuoja. Be to, dar ir gyvenimiškos patirties galima įgauti. Tačiau „tranzuotojų“ (keliautojų pakeleivingais automobiliais) įvaizdį gadina prie IX forto uždarbiaujančios prostitutės.

Kad ir kokia bloga būtų nuotaika, privalai šypsotis, atrodyti tvarkingai, apsirengti šviesiai ir automobilius stabdyti patogiose jiems sustoti vietose.

Tokius patarimus norintiems keliauti pakeleivingais automobiliais dalijo šešerius metus autostopu po visą šalį važinėjantis studentas Šarūnas Šimaitis.

Tačiau dėl vietos paplentėse autostopu keliaujantiems žmonėms tenka pakovoti ir su savo konkurentėmis – laisvo elgesio merginomis. Apie tai rašo „Lietuvos rytas“.

Sutaupo pinigų keliaudamas autostopu

Vytauto Didžiojo universiteto studentas, 21 metų būsimas istorikas Š.Šimaitis keliauti po šalį pakeleivingais automobiliais pradėjo būdamas penkiolikos.

„Trūko pinigų, bet labai norėjau patekti į muzikos festivalį Kernavėje. Nusprendžiau išeiti į kelią ir stabdyti mašinas“, – pirmąjį kartą prisiminė studentas.

Vaikinas pasakojo, kad tąsyk patyrė sunkiausią keliautojo pakeleivingais automobiliais dalią. Kelionė iš Kauno į Kernavę užtruko 7 valandas. Pylė lietus, automobiliai nestojo. Sustojusieji paveždavo po kelias dešimtis kilometrų. Laukdamas kitų vežėjų, kaunietis nukulniavo 10 kilometrų.

„Padariau visas pradedančiojo „balsuotojo“ klaidas“, – prisimindamas keliautojo biografijos pradžią šypsojosi vaikinas.

Keliautojų gudrybės

Dabar Š.Šimaitis žino, kad išsiruošus į kelią geriau vilkėti šviesiais nesportiniais drabužiais, turėti atšvaitus, atrodyti tvarkingai ir iškėlus kumštį su į viršų ištiestu pirštu šypsotis. Automobilius reikia stabdyti jiems sustoti patogioje vietoje. „Kaip greitai pavyks sustabdyti vairuotoją – atsitiktinumas ir sėkmės dalykas“, – sakė studentas.

Vaikinas tikino, jog autostopu keliaujančius žmones paveža įvairiausių markių ir prabangumo automobiliai. Neretai pakeleivius paima ir krovininės mašinos.

Vieniems vairuotojams važiuoti tiesiog nuobodu, todėl ieško pakeleivio pašnekovo. Kiti keliautojus paima dėl to, kad yra pervargę ir bijo užmigti prie vairo. Tačiau dažniausiai sustoja tie, kurie jaunystėje yra patys keliavę autostopu.

Moteris bandė priekabiauti

Pakeleivius, pasak studento, dažniausiai paveža vyrai. Tačiau vaikinas yra sustabdęs ir prašmatnų „Audi“ automobilį, kurį vairavo moteris. „Paprastai vairuotojai pinigų už kelionę neima. Tačiau važiuodamas su moterimi pajutau, kad gali tekti „susimokėti“ kitaip“, – prisipažino Š.Šimaitis.

Iš vairuotojos užuominų vaikinas suprato, kad vidutinio amžiaus vairuotoja būtų nieko prieš pratęsti kelionę ir pasikviesti jį į namus. Studentui pasakius, kad skuba, moteris jį nuvežė iki reikiamos vietos ir paleido.

Prostitučių pulkelis

Dėl moterų autostopu keliaujantys žmonės turi ir daugiau problemų. Apie pakelėse dirbančias prostitutes papasakojo tarpmiestinių autobusų keleivių kontrolieriai, firmos „Dorsimus“ darbuotojai Romualdas ir Aleksandras.

Vyrai kontroliuoja iš Kauno į Klaipėdos pusę važiuojančių autobusų keleivius. Autobusus jie stabdo išvykstančius iš miesto priešais IX fortą, kur renkasi ir autostopu keliaujantys žmonės.

„Balsuotojų“ gretose Romualdas ir Aleksandras atskiria ir netikras autostopo aistruoles.„Šioje vietoje stabdydamos automobilius darbo ieško ir prostitutės“, – sakė kontrolieriai. Pasak jų, tai keturios 25 – 35 metų amžiaus, labai prastai atrodančios, provokuojamai apsirengusios moterys.

Jos autostradoje pasirodo ne tam tikru vienu metu, bet tada, kai nori ir turi laiko. Prie „plaštakių“ sustoja įvairiausi, net ir prabangūs automobiliai.

Kartais prie moterų nestabdomos stoja krovininės mašinos, nes prostitutės iš anksto telefonu yra sutarusios pasimatymo laiką ir vietą.

Su automagistralėje automobilius stabdančiomis prostitutėmis kontrolieriai pabendrauja. Jiems moterys pasakojo, kad sėkminga diena yra tada, kai per 15 minučių už oralinį seksą uždirba 80 litų.

Tačiau dažnai jos sutinka vairuotojus patenkinti ir už butelį pigaus vyno ar narkotikų dozę.

„Vairuotojai jas paima pakelėje, kažkur vežasi, o po pusvalandžio prostitutės jau vėl stypso greta keliaujančiųjų autostopu“, – pasakojo kontrolieriai.

Pasak jų, balsuotojai tada bando atsitraukti nuo jų atokiau, o moterys greitkelyje jaučiais drąsiai, lyg savo namų šeimininkės.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min