Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 11d. 16:52

Kauno vadovus išguldė sveikatos problemos

Andrius Kupčinskas
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / A.Kupčinskas į darbą ketina sugrįžti kitos savaitės pradžioje.

Aukščiausių Kauno miesto politikų gretas po Naujųjų išretino problemos su sveikata. Meras Andrius Kupčinskas namuose sveiksta po pačioje šių metų pradžioje atliktos operacijos, o jo pavaduotojas Algimantas Kurlavičius gydosi sulaužytą koją.

„Dabar dienas leidžiu namuose. Mane slaugo žmona“, – naujienų portalui 15min.lt tvirtino meras A.Kupčinskas.

Miesto vadovui iškart po Naujųjų Kauno medicinos universiteto klinikose buvo atlikta operacija. Šioje gydymo įstaigoje praleidęs beveik savaitę, politikas sveikti buvo išleistas namo.

Į darbus jau kitą savaitę

„Čia ne kokia liga, o tiesiog jau nuo seniai planuota odontologinė operacija, – apie jam atliktą operaciją nedaugžodžiavo A.Kupčinskas. – Operacijai pasirinkau būtent šį laiką, nes per šventes darbai aprimsta, tad šiam reikalui tai buvo patogiausias metas“.

Nors mero nedarbingumo pažyma galioja iki sausio 22 dienos, politikas į darbus ketina sugrįžti jau kitos savaitės pradžioje.

„Jau nebesinori būti tarp 4 sienų. Dabar su visais darbo reikalais bendrauju telefonu ir elektroniniu paštu“, – tvirtino meras, pasidžiaugęs, jog po operacijos jam pavyko atsikratyti 4 kg svorio.

Šiuo metu Kauno miesto pareigas laikinai eina vicemeras Rimantas Mikaitis.

Vicemeras susilaužė koją

Po operacijos sveikstantis A.Kupčinskas – ne vienintelis miesto politikas, šiuo metu turintis nedarbingumo pažymą. Į darbą pastarosiomis dienomis negali eiti ir vicemeras A.Kurlavičius.

Kauno miesto savivaldybės nuotr./Algimantas Kurlavičius
Kauno miesto savivaldybės nuotr./Algimantas Kurlavičius

Politikas sausio 6 dieną savo namų kieme slystelėjo ir susilaužė koją. Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinėje ligoninėje lūžusi A.Kurlavičiaus koja buvo sugipsuota.

„Dabar tenka vaikščioti su ramentais. Nors judėti sunku, savaitgalį dalyvavau viename renginyje. Galbūt lengviau bus tuomet, kai medikai gipsą pakeis plastikiniu įtvaru“, – vylėsi sveikatos priežiūros sritį kuruojantis politikas, negalėjęs tiksliai pasakyti, kada grįš į darbus.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min