Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno Vaikų linija švenčia dešimtmetį

Jaunimo linija
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Į Vaikų liniją skambinantys vaikai ir paaugliai turi įvairių problemų. Tačiau kai kuriems tiesiog trūksta žmogaus, kuris juos išklausytų.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Dešimt metų veikianti Kauno Vaikų linija šią sukaktį pasitinka džiugiu įvykiu – penktadienį Kauno Dainavos poliklinikoje pristatomas dar vienas „Vaikų linijos“ pagalbos telefonas. Savanoriai į pagalbos ieškančių kauniečių skambučius pradės atsakinėti nuo vasario.

„Mums svarbu, kad dirbame jau 10 metų, nes tai įrodo, kad linija reikalinga ir naudinga į mus besikreipiantiems vaikams bei paaugliams“, – sakė Kauno Vaikų linijos savanorė Severina Vėlyvytė. Pasak dar vienos organizacijos savanorės, Viktorijos Jonušės, į Kauno Vaikų liniją jaunimas kreipiasi dėl įvairių problemų. „Nuo nežinojimo, kur kreiptis pagalbos, patyčių, įvairių konfliktų namuose iki prašymo išgirsti, kas vaikui ar paaugliui šiandien svarbu. Stengiamės padėti visiems. Ir tiems, kurie jaučiasi vieniši ar nemylimi, ir tiems, kurie, tiesiog, nori pasitarti“, – sakė V.Jonušė.

Šventiniame renginyje, kuris vyks Kauno Dainavos poliklinikoje, laukiami esami ir buvę organizacijos savanoriai, rėmėjai ir visi, kam rūpi tokia veikla. Labiausiai nusipelnę Kauno Vaikų linijos savanoriai bus apdovanoti, o visuomenei pristatyta organizacijos veikla – apie tai pasakojantį trumpą filmą parengė savanoriai. Šiuo metu Kauno Vaikų linija įsikūrusi Vaikų gerovės centre „Pastogė“. Tačiau rengiantis paminėti jubiliejų savanorius pasiekė žinia, jog dar vienas Kauno Vaikų linijos telefonas netrukus pradės veikti ir Kauno Dainavos poliklinikoje įkurtame Jaunimo centre. Organizacijos nariai psichologinę pagalbą sunkumų kamuojamiems vaikams ir paaugliams teikia ne tik telefonu. Kreiptis į savanorius galima ir elektroniniu paštu ar paprastais laiškais. Daugiau informacijos apie Kauno Vaikų liniją galima rasti internete adresu www.vaikulinija.lt 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min