TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno Vaižganto mokyklos dešimtokai nenori keisti mokyklos (atnaujinta 11.50 val.)

Kauno Vaižganto vidurinės mokyklos dešimtokai nori paskutinio skambučio šventės sulaukti šioje ugdymo įstaigoje.
Nuotr. iš Kauno Vaižganto vidurinės mokyklos interneto svetainės. / Kauno Vaižganto vidurinės mokyklos dešimtokai nori paskutinio skambučio šventės sulaukti šioje ugdymo įstaigoje.
Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno Vaižganto vidurinės mokyklos bendruomenė nesutinka su miesto valdžios ketinimais nuo rugsėjo 1-osios mokykloje nebeformuoti 11 klasės.

Kauno miesto savivaldybės administracijos duomenimis, 2009-2010 mokslo metais vienuoliktųjų klasių nekomplektuos Eigulių, K.Griniaus, M.Mažvydo, Radvilėnų, Vaižganto ir Vydūno vidurinės mokyklos. Remiantis Vyriausybės nutarimu, jeigu mokoma pagal vidurinio ugdymo programą esamoje vidurinėje mokykloje ar gimnazijoje, mokinių skaičius vienuoliktose klasėse turi būti ne mažesnis kaip 50 mokinių. Tiek vienuoliktokų nė viena iš anksčiau išvardintų mokyklų neturės. Tačiau Vaižganto vidurinės mokyklos bendruomenė neabejoja, kad tapusi pagrindine mokykla natūraliai sunyks.

Tomo Grigalevičiaus/dienraščio „15 minučių“ nuotr./Mokyklos bendruomenė nesutinka su miesto valdžios ketinimais nuo rugsėjo 1-osios mokykloje nebeformuoti 11 klasės.
Tomo Grigalevičiaus/dienraščio „15 minučių“ nuotr./Mokyklos bendruomenė nesutinka su miesto valdžios ketinimais nuo rugsėjo 1-osios mokykloje nebeformuoti 11 klasės.

„Kitąmet Vaižganto vidurinė mokykla švęs 90-ies metų jubiliejų. Per tiek metų mokykloje susiformavo gilios tradicijos, daug ją baigusių mokinių tapo įžymiais žmonėmis. Šią mokyklą baigė mūsų tėvai ir seneliai, čia mokosi mūsų broliai ir seserys, kurie, pertvarkant mokyklą, bus išskirstyti į skirtingas mokyklas. Mokyklą norime baigti ir mes, šiandieniniai dešimtokai, - rašoma dešimtokų kreipimęsi. – Atrodo, kad miesto vadovai, kuriuos išrinko mūsų tėvai, galvoja tik apie savo vaikų likimą, nes mes netikime, jog jų vaikai yra taip skriaudžiami. Mūsų pasirinkimas – mokytis savo Vaižganto vidurinėje mokykloje. Mes mylime savo mokyklą ir pasiryžę kovoti už jos išlikimą“.

Savo žodžius moksleiviai žada įrodyti šiandien, ketvirtadienį. Prie Kauno miesto savivaldybės mokyklos bendruomenė žada surengti nesankcionuotą piketą.

Papildyta 11.50 val.: Pasak vieno iš mokyklos dešimtokų Povilo Raškausko, nesankcionuotame pikete moksleiviai nutarė nedalyvauti. „Mokyklos vadovybė sulaukė užuominų, kad geriau moksleiviai ten tegu nesirodo, nes bus blogiau. Todėl mūsų interesus atstovaus tėvai ir mokytojai. Daugelis jų bus salėje, kur vyksta tarybos posėdis. O devyni, jei viskas pavyks, stovės lauke, prie savivaldybės, su plakatais“, – sakė moksleivis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min