Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 10d. 11:40

Kauno vicemerai pasidalijo įtakos sritis

K.Kriščiūnas (d.) išsaugojo vicemero postą ir pasikeitus  koalicijai.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / K.Kriščiūnas (d.) išsaugojo vicemero postą ir pasikeitus koalicijai.
Spalio 27 d. į Kauno mero postą sugrįžęs Andrius Kupčinskas kukliai ketvirtadienį pasveikintas miesto tarybos posėdyje. Mero pavaduotojai pasiskirstė globojamas sritis, išrinkti savivaldybės komitetai.

Į Kauno miesto tarybos salę ketvirtadienį įnešta Kauno vėliava, ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius trumpa kalba pasveikino meru vėl tapusį A.Kupčinską.

Pagal protokolą, kartą inauguruotas meras antrąkart municipalinės valdžios regalijomis iškilmingai nebepuošiamas. Kauno miesto meru A.Kupčinskas buvo inauguruotas 2007 m. vasarį.

Miesto tarybos posėdyje buvo paskirstytos vicemerų veiklos sritys:

Mero pavaduotojo Stanislovo Buškevičiaus veiklos sritys: energetika, kino menas, atminimo įamžinimas, neformalus švietimas ir ugdymas, sportas ir sveikatinimas, turizmas, jaunimo reikalai.

Vicemero Kęstučio Kriščiūno veiklos sritys: aplinkos gerinimas ir ekologija, ekologinė plėtra ir investicijos, miesto ūkis, savivaldybės turto ir statybų priežiūra, urbanistika ir architektūra, verslo skatinimas ir sąlygų verslo plėtrai sudarymas.

Vicemero Vytauto Vasilenko veiklos sritys: socialiniai reikalai, sveikata, švietimas, kultūra, ryšiai su nevyriausybinėmis organizacijomis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

47:36
01:21:02

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min