Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kauno vicemeras S.Buškevičius užsipuolė kinus

Vicemeras Stanislovas Buškevičius, pelnęs alternatyvųjį apdovanojimą „Nikeliuoti ragai“ kaip „Metų žmogus“.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vicemeras Stanislovas Buškevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Vicemeras Stanislovas Buškevičius savivaldybės vardu paprašė prokurorų ištirti kinų veiklą Kaune. Tautinių mažumų atstovai tai įvertino kaip įtampos prieš kitataučius kurstymą.

„Kauno diena“ rašo, kad nacionalistinių pažiūrų Kauno vicemeras Stanislovas Buškevičius susirūpino kinų invazija Kaune. Pastebėjęs, kad vis daugiau šios Azijos valstybės piliečių apsigyvena mūsų mieste, politikas prisiminė Užsieniečių teisinės padėties įstatymą, pagal kurio vieną straipsnių leidimas dirbti užsieniečiui Lietuvoje gali būti suteikiamas tik jeigu nėra Lietuvos piliečio, atitinkančio darbdavio keliamus reikalavimus. Tokiu straipsniu papildyti įstatymą anksčiau yra pasiūlęs pats S.Buškevičius.

Vicemerui neramu, kad Vilniuje kinų kvartalas jau formuojasi, esą ir Kaune netrukus toks atsiras, jeigu nebus imtasi priemonių.

„Nesu nusiteikęs prieš kinus, bet jie čia atvažiuoja negavę darbo leidimų, nežinau, gal iš mėnulio nusileidžia parašiutais, – svarstė S.Buškevičius. – Jeigu jie neateina tuneliais, miškais, tai galima įtarti, kad paperka pasieniečius.“

Ant Kauno mero oficialaus blanko S.Buškevičius išsiuntė laišką generaliniam prokurorui Algimantui Valantinui, prašydamas apginti viešąjį interesą ir pradėti ikiteisminį tyrimą.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min