Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 09, 15:16

Kėdainių meras V.Tamulis jungiasi prie LSDP

Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis jungiasi prie Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) gretų ir su šia politine jėga dalyvaus 2023 m. savivaldos rinkimuose, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Valentinas Tamulis
Valentinas Tamulis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Anot V.Tamulio, rajone dar yra daug darbų, kuriuos būtina tęsti, todėl jis ir priėmė sprendimą siekti antros kadencijos savivaldybės vadovo pozicijoje.

„Mane pažįstantys žino, jog pusiaukelėje nesustoju ir darbus pabaigiu iki galo. Džiaugiuosi prieš trejus metus gavęs Kėdainių gyventojų pasitikėjimą ir galimybę prisidėti prie gerovės kūrimo šiame rajone. Vienas žmogus to padaryti negali, tad nusprendžiau prisijungti prie stiprios socialdemokratų komandos. Ir kartu siekti darbų tęstinumo savivaldos rinkimuose“, – sako V.Tamulis.

LSDP pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė teigia, kad pastaraisiais metais Kėdainiai pastebimai gražėja, rajone kyla ir pragyvenimo lygis, tad apjungus pareigas einančio mero ir kairiųjų jėgas galima pasiekti dar geresnių rezultatų.

„Kėdainiai puikiai tvarkosi, o kartu galime padaryti dar daugiau. Džiugu, jog toks veiklus žmogus, kaip Valentinas Tamulis, prisijungė prie mūsų, socialdemokratų, gretų. Seimo frakcijos komandoje taip pat turime Kėdainių vienmandatėje išrinktą Tomą Bičiūną. Tai reiškia, kad darbas savivaldos ir nacionaliniame lygmenyje vyktų sklandžiai, žinant ir atliepiant Kėdainių žmonių lūkesčius“, – pažymi ji.

Prie partijos prisijungus V.Tamuliui, socialdemokratų merai vadovauja 13-ai savivaldybių. Socialdemokratų partija vienija beveik 15 tūkst. narių, Seime turi 12 atstovų.

V.Tamulis 2019 m. savivaldos rinkimuose dalyvavo visuomeninio rinkimų komiteto „Valentino Tamulio komanda – mūsų krašto sėkmei“ sudėtyje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min