Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 9d. 22:19

Kėdainių Vilainių parke prasidėjo atnaujinimo darbai

Atšilus orams į Vilainių kaime esantį parką sugužėjo daugybė darbininkų
Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr. / Atšilus orams į Vilainių kaime esantį parką sugužėjo daugybė darbininkų

Atšilus orams į Vilainių seniūnijos Vilainių kaime esantį parką sugužėjo daugybė darbininkų. Čia pradėti atnaujinti senieji takai bei tiesiami visiškai nauji. Statybininkai tęsia dar praėjusių metų pabaigoje pradėtą įgyvendinti projektą, skirtą šio priemiestinio kaimo viešųjų erdvių atnaujinimui.

Trukdė gamta

Darbai Vilainių seniūnijoje buvo pradėti dar praėjusiais metais, tačiau juos nutraukė pati gamta. Vilainių seniūnas Antanas Bružas sakė, kad Vilainiuose prasidėjo vienas didžiausių metų projektų,

skirtas viešųjų erdvių atnaujinimui. Dar pernai seniūnas buvo susitikęs su rangovais, aptarė darbų eigą. Pernai žiemą statybininkai dirbo tiek, kiek leido gamtos sąlygos: buvo išardyti senieji takai, suvežtos medžiagos takų tiesimui. Po to darbai nutrūko, nes žemė užšalo.

Šiais metais

A.Bružas pasakojo, kad darbų Vilainiuose numatyta tikrai nemažai. Pasak jo, bus atnaujinami visi takai, fontanas, aikštelės šalia seniūnijos ir sporto mokyklos, įrengtas naujas apšvietimas parke ir jo prieigose, vaikų žaidimų aikštelė ir sporto aikštynas. Taip pat bus atnaujinta ir asfalto danga.

Darbus Vilainiuose numatoma užbaigti šiais metais. Darbai finansuojami iš Europos Sąjungos fondų. ES paramą gavo priemiestinės seniūnijos, mat pinigai skirti priemiestinėms seniūnijoms prie miesto pritraukti, infrastruktūrai gerinti, aplinkai atnaujinti.

rinkosaikste.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

16:36
24:16
02:03

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min