Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 12d. 08:50

Kėdžių byla neišspręsta

Dėl arenos kėdžių kilo ginčai.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Dėl arenos kėdžių kilo ginčai.

Praėjusią savaitę „Žalgirio“ arenos kėdes išbandė į Kauną atvykęs prezidentas Valdas Adamkus, meras Rimantas Mikaitis ir kiti aukšto rango asmenys. Jos patogios, tačiau, tam tikra prasme, nelegalios.

Reikia tikėtis, kad kitą savaitę valstybinės komisijos pirmininkas Kastytis Spiečius pasirašys Kauno arenos statybos užbaigimo aktą. Tačiau vargu ar statybos inspektorių viršininko parašas išspręs likusius nesklandumus.

Vienas tokių – VIP klasės kėdės, dėl kurių gali užvirti teismų karuselė.

Jau buvo rašyta, kad iškilo rimtų nesutarimų tarp „Vėtrūnos“ ir arenai VIP klasės kėdes pagaminusios žinomos amerikiečių kompanijos „Irwin Seating Company“ atstovo Lietuvoje, bendrovės „Virklund sport“.

Tuomet redakciją pasiekė žinios, jog „Vėtrūna“ dar nesumokėjo 5 milijonų litų už kėdes ir jų montavimo darbus „Virklund sport“ bendrovei, nors savivaldybė pinigus už kėdes „Vėtrūnai“ seniai pervedė. Todėl kėdžių montuotojai neatmetė galimybės jas išmontuoti ir išsivežti.

„Virklund sport“ direktorius Arūnas Šuika šią savaitę žurnalistui sakė, kad problema neišspręsta iki šiol, „Vėtrūna“ neužaktavo kėdžių montavimo darbų, „Virklund sport“ už kėdes gavo tik 30 proc. sutartos sumos.

Tokia padėtis, likus vos savaitei iki iškilmingo arenos atidarymo rugpjūčio 18 dieną, verčia sunerimti: kaip elgsis kėdžių tiekėjai?

„Mūsų juristai sakė, kad yra galimybė kėdes išsivežti. Tačiau iki atidarymo iškilmių taip nedarysime, nenorime skriausti kauniečių. O vėliau bus matyti“, – kalbėjo A.Šuika.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min