Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Keičiantis orams, policija ir ugniagesiai prašo gyventojų būti atsargiems

Varveklis
Skaitytojos Donatos nuotr. / Varveklis.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos ir apskrities gyventojai perspėjami, kad atšilus orui būtina labiau saugotis neįprastų arba tik žiemą įprastų pavojų.

Ant namų stogų susidarę varvekliai ir sniego nuošliaužos kelia grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei, todėl už gyvenamųjų namų ir kitų statinių priežiūrą atsakingi asmenys privalo operatyviai šalinti varveklius, pavojingas vietas aptverti ar kitais būdais užtikrinti praeivių saugumą. Už netinkamą pastatų priežiūrą numatyta administracinė atsakomybė, o dėl nelaimingo atsitikimo galima ir civilinė atsakomybė.

Lijundros gyventojai turėtų būti ypač atsargūs vairuodami automobilius, vaikščiodami šaligatviais ir keliais, nes jų dangos gali būti slidžios. Leisdamiesi ar kildami laiptais, turėtų laikytis už turėklų, medžių ar krūmų. Kai labai slidu, jei yra galimybė, geriausia likti namuose, ypač pagyvenusiems žmonėms.

Patariama neliesti elektros laidų, vengti būti po elektros perdavimo ir ryšių linijomis, netoli jų atramų. Vairuotojų prašoma nelaikyti automobilių po stogų atbrailomis ar po medžiais.

„Perspėkite šeimos narius, artimuosius, kaimynus apie gresiantį pavojų. Pasiteiraukite atokiau gyvenančių, neįgalių bei vyresnio amžiaus kaimynų, ar turi maisto, geriamojo vandens, ar nereikia padėti nukasti sniegą nuo stogų, ypač turinčių nedidelį nuolydį“, – ragina policijos pareigūnai ir ugniagesiai.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min