Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 11d. 10:47

Keičiantis orams, policija ir ugniagesiai prašo gyventojų būti atsargiems

Varveklis
Skaitytojos Donatos nuotr. / Varveklis.

Klaipėdos ir apskrities gyventojai perspėjami, kad atšilus orui būtina labiau saugotis neįprastų arba tik žiemą įprastų pavojų.

Ant namų stogų susidarę varvekliai ir sniego nuošliaužos kelia grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei, todėl už gyvenamųjų namų ir kitų statinių priežiūrą atsakingi asmenys privalo operatyviai šalinti varveklius, pavojingas vietas aptverti ar kitais būdais užtikrinti praeivių saugumą. Už netinkamą pastatų priežiūrą numatyta administracinė atsakomybė, o dėl nelaimingo atsitikimo galima ir civilinė atsakomybė.

Lijundros gyventojai turėtų būti ypač atsargūs vairuodami automobilius, vaikščiodami šaligatviais ir keliais, nes jų dangos gali būti slidžios. Leisdamiesi ar kildami laiptais, turėtų laikytis už turėklų, medžių ar krūmų. Kai labai slidu, jei yra galimybė, geriausia likti namuose, ypač pagyvenusiems žmonėms.

Patariama neliesti elektros laidų, vengti būti po elektros perdavimo ir ryšių linijomis, netoli jų atramų. Vairuotojų prašoma nelaikyti automobilių po stogų atbrailomis ar po medžiais.

„Perspėkite šeimos narius, artimuosius, kaimynus apie gresiantį pavojų. Pasiteiraukite atokiau gyvenančių, neįgalių bei vyresnio amžiaus kaimynų, ar turi maisto, geriamojo vandens, ar nereikia padėti nukasti sniegą nuo stogų, ypač turinčių nedidelį nuolydį“, – ragina policijos pareigūnai ir ugniagesiai.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min