Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Keičiasi lankymosi kariuomenės poligonuose kovinio šaudymo pratybų metu tvarka

Žyma
KAM nuotr. / Žyma
Šaltinis: 15min
0
A A

Nuo liepos 1 d. keičiasi lankymosi kariuomenės poligonuose kovinio šaudymo pratybų metu tvarka.

Tvarka keičiama į atsargą išleidus paskutiniuosius privalomąją pradinę karo tarnybą atlikusius karius, kurie saugodavo pavojingas teritorijas poligonuose šaudymo pratybų metu. Poligonai ir pavojingos teritorijos jose bus žymimos naujais įspėjamaisiais ženklais. Nepaisantys ženklų ir bandantys patekti į pavojingas zonas asmenys darys tai savo asmenine atsakomybe.

Pavojingų teritorijų ribos žymimos stulpais su raudonos ir geltonos spalvų juostomis ir pritvirtinta lentele su užrašu „Pavojinga teritorija“, jų prieigos – užkardais su raudonos ir geltonos spalvų juostomis ir draudžiamuoju ženklu. Kai vyksta kovinio šaudymo pratybos, eiti ar važiuoti už šių stulpų ar užkardų pavojinga gyvybei.

Poligono teritorijų ribas žymi stulpais su raudonos ir baltos spalvų juostomis. Patekus į taip pažymėtą teritoriją, privalu būti itin atsargiems, kai girdimi šūviai, sprogimai, vyksta karinių transporto priemonių, karių judėjimas.

Asmuo, prieš lankydamasis poligonuose ir atskirų šaudyklų pavojingose teritorijose, privalo susipažinti su lankymosi taisyklėmis, kurios taip pat yra skelbiamos informacijos stenduose poligonų teritorijų prieigose. Stenduose taip pat iškabinti poligono žemėlapiai, kuriuose pažymėtos poligono ir pavojingos teritorijos ribos, nurodytos vietos, kuriose įrengti užkardai ir stendai, kovinio šaudymo pratybų grafikai.

Kariuomenėje yra šeši poligonai: Pabradės, Gaižiūnų, Kairių, Kazlų Rūdos, Pagudonės, Rokų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kariuomenė
Parašykite atsiliepimą apie 15min