Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 14d. 12:51

Keistenybės Loretos Graužinienės komandoje: priėmė į darbą patarėją, kuri iškart išėjo gimdyti

Viktoras Uspaskichas grįžo į Lietuvą
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Viktoras Uspaskichas ir Ieva Kačinskaitė-Urbonienė

Vos buvo priimta į darbą, iškart išėjo gimdyti – tokie fokusai vyksta Seimo pirmininkės Loretos Graužinienės komandoje. Darbo partijos lyderei vidaus politikos klausimais patarinėja partietė, 23 metų Ieva Kačinskaitė-Urbonienė, į patarėjos kėdę atsisėdusi paskutinį nėštumo mėnesį.

Parlamento pirmininkės komandą I.Kačinskaitė-Urbonienė papildė spalio pabaigoje, ir, nespėjusi apšilti kojų, išėjo nėštumo atostogų.

Iki gimdymo ji dirbo pilnu tempu, sugrįžusi irgi dirba pilnu tempu. Ji buvo pasirinkta todėl, kad Seimo pirmininkė pasitiki šiuo žmogumi, žino jos kompetenciją, jos patirtis yra naudinga pirmininkei šiuo metu, – paaiškino D.Valentienė.

Kaip 15min.lt sakė L.Graužinienės atstovė spaudai Dalia Valentienė, į darbą jaunoji patarėja sugrįžo sausio 2-ąją.

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute studijas neseniai baigusios moters alga siekia beveik 5 tūkst. Lt.

Anot D.Valentienės, baigiantis nėštumui I.Kačinskaitę-Urbonienę nuspręsta priimti todėl, kad Seimo pirmininkei ji buvo reikalinga, be to, pažadėjo po gimdymo iškart sugrįžti.

„Iki gimdymo ji dirbo pilnu tempu, sugrįžusi irgi dirba pilnu tempu. Ji buvo pasirinkta todėl, kad Seimo pirmininkė pasitiki šiuo žmogumi, žino jos kompetenciją, jos patirtis yra naudinga pirmininkei šiuo metu. Kaip patarėja ji puikiai dirba komandoje“, – sakė atstovė spaudai.

I.Kačinskaitė-Urbonienė: nevadinčiau savęs V.Uspaskicho globotine

Prisiskambinti Seimo pirmininkės patarėjai darbiniu telefonu neįmanoma. Seimo tinklalapyje prie jos pavardės nurodytas telefono numeris, tačiau juo prisiskambinti I.Kačinskaitei-Urbonienei nepavyksta – jis neįjungtas.

Kaip kiekvienas jaunas žmogus laiptelis po laiptelio priėjau iki tam tikros pozicijos, – sakė I.Kačinskaitė-Urbonienė.

Susisiekus su patarėja mobiliuoju telefonu, ji į klausimus apie savo pareigas atsakyti nenorėjo – pasiūlė paskaityti jos pareigybės aprašymą.

Teigiama, kad kelius jaunai simpatiškai merginai atveria Darbo partijos įkūrėjo Viktoro Uspaskicho globa. Tačiau ji sako, kad jai partijos įkūrėjas kelių į politiką netiesia.

„Veiklą pradėjau jaunimo organizacijoje „Darbas" Kėdainiuose, taip susipažinau su ponu Viktoru Uspaskichu, pradėjome dirbti kartu. Savęs nevadinčiau V.Uspaskicho globotine. Tiesiog veikėme kartu, dirbome kartu, įstojau į Darbo partiją. Kaip kiekvienas jaunas žmogus laiptelis po laiptelio priėjau iki tam tikros pozicijos“, – sakė ji.

L.Graužinienę I.Kačinskaitė-Urbonienė teigė pažįstanti nuo 2009-ųjų.

Darbo partijai priklauso ir tėvas

Į politiką iš Kėdainių kilusi I.Kačinskaitė-Urbonienė įsitraukė labai anksti. Ji vadovavo Darbo partijos jaunimo organizacijai „Darbas“, šiuo metu jauna moteris priklauso Darbo partijos prezidiumui.

Ji taip pat yra Vilniaus miesto tarybos narė, į tarybą pateko pagal Darbo partijos sąrašą, kuriame buvo įtraukta trečiuoju numeriu.

Merginos tėtis Valdemaras Kačinskas – taip pat Darbo partijos narys, išrinktas į Kėdainių rajono savivaldybės tarybą.

Ieva Kačinskaitė ir Viktoras Uspaskichas
Ieva Kačinskaitė ir Viktoras Uspaskichas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:47
17:02

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

22:58
25:27
15:09

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min