Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Keliaujanti biblioteka prancūzų kalba įsikurs Klaipėdoje

Šį vakarą I.Simonaitytės viešoji biblioteka kviečia į tradicinį renginį „Novelės ruduo“.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Į Klaipėdą atvežamos prancūzų knygos.
Šaltinis: 15min
0
A A

Paviešėjusi Kaune, Alytuje ir Panevėžyje, šiais metais Prancūzų instituto Lietuvoje (buvęs Prancūzų kultūros centras) įsteigta Keliaujanti biblioteka įsikurs Klaipėdoje, apskrities I.Simonaitytės viešojoje bibliotekoje.

Keliaujančios bibliotekos fondas šiais metais papildytas, dabar ją sudaro beveik 700 įvairios tematikos leidinių prancūzų kalba visiems, kas moka arba nori išmokti prancūzų kalbą: grožinė literatūra, fotografijų ir meno albumai, leidiniai apie Prancūzijos regionus, kultūrinį paveldą, prancūzų visuomenės aktualijas, ekonomiką ir politiką, prancūzų kalbos mokymosi priemonės ir kalbos dėstymo metodinė literatūra, skirta prancūzų kalbos mokytojų ir dėstytojų kvalifikacijai kelti.

Spalio 19 d., 13 val. vyks Keliaujančios bibliotekos atidarymas.

15 val. Gerlacho palėpėje ir Renginių salėje vyks seminaras, kurio metu Prancūzų instituto kursų vadovas Benoît Frachon bei dvi stažuotojos iš Prancūzijos, Gaelle Carpentier ir Fanny Joulin, supažindins su Keliaujančios bibliotekos fondu ir papasakos, kaip naudotis jo leidiniais, kaip mokytis savarankiškai arba mokyti (pedagogams) prancūzų kalbos.

Klaipėdos apskrities I.Simonaitytės viešojoje bibliotekoje (Herkaus Manto g. 25) Keliaujanti biblioteka viešės nuo 2011 m. spalio 19 d. iki 2012 m. liepos 31 d. Leidiniais bibliotekos skaitytojai gali naudotis ne tik skaitykloje, bet ir pasiimti į namus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min