Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 25d. 14:41

Kelininkai kauniečių automobilius palaidojo po sniegu

Savo automobilius palikę didžiausių gatvių kraštuose, dalis kauniečių ryte juos rado užverstus sniegu.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Savo automobilius palikę didžiausių gatvių kraštuose, dalis kauniečių ryte juos rado užverstus sniegu.

Pastarosiomis dienomis dalis kauniečių susidūrė su netikėtomis kliūtimis – kai kuriose gatvėse savo automobilius palikę vairuotojai ryte juos rado užverstus sniegu. Miestiečių mašinas sniego įkaitėmis pavertę kelininkai teisinasi neturintys kitos išeities ir žmones ragina automobilius statyti savo kiemuose.

„Taikos prospekte savo mašinas palikę žmonės ryte jas rado užvertas sniegu. Prie automobilių buvo kilęs didelis šurmulys. Naktį sniegą stumdę kelininkai užvertė mašinas. Tik įdomu, kaip žmonės ryte į darbą nuvažiuoti“, – pasipiktinimą kelininkų veiksmais reiškė kaunietis Kęstutis Kaupas.

Pasak miesto komunalininkų, šalikelėse kauniečių paliekami automobiliai kelininkams pridaro daug rūpesčių. „Valant nuo gatvių sniegą tai yra neišvengiama. Sniegas juk turi kažkur papulti. Žmonės neturėtų laikyti savo mašinų gatvėse. O jei jau laiko, tai turi susitaikyti su tokia situacija“, – kalbėjo savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

„Sniegas turi savo tūrį, jis užverčia gatvių pakraščius ir automobilius. Mes stengiamės ieškoti kompromisinio varianto, kad ir mums būtų patogu tvarkyti, ir kad patogu būtų gyventojams, kurie, neturėdami vietos kiemuose, yra priversti savo automobilius statyti gatvėje“, – tvirtino Kauno gatves valančios bendrovės „Kauno švara“ Miesto valymo skyriaus vadovas Darius Visockis.

Pasak specialisto, vienintelė komunalininkų viltis – stovėjimą didžiausiose gatvėse tam tikru laiku ribojantys ženklai. Tačiau, anot D.Visockio, jų yra ne visur, kur reikia, o ir esančių vairuotojai nelabai paiso.

„Su savivaldybe ir kelių policija tariamės, kaip patobulinti ženklų sistemą ir kaip pasiekti, kad gyventojai tų ženklų laikytųsi. Mes kauniečių prašysime, kad jie geranoriškai atkreiptų dėmesį į tuos ženklus ir stengtųsi paisyti jų. O po Naujųjų metų galbūt aktyviau įsijungs ir policija. Aišku, norisi išvengti tų nemalonių situacijų. Norisi, kad pakiltų žmonių sąmoningumas ir jie suprastų, kad tai yra daroma dėl jų pačių“, – aiškino „Kauno švaros“ atstovas.

D.Visockis pripažino, jog iki šiol policija nesiryždavo aktyviau padėti kelininkams. „Nutempti mums trukdančių automobilių pareigūnai nesiryžta, nes jie neturi pakankamai stiprios įstatyminės bazės“, – paaiškino komunalininkas.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min