Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kelininkai: nuotaiką gadina silpna lijundra

Žiemos išdaigos - lede "įkalintas" automobilis.
I.Ozturhan/15min.lt nuotr. / Žiemos išdaigos: lede įkalintas automobilis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio rytą lijundra tęsėsi Zarasų rajone. Silpna lijundra Širvintų ir Vilniaus rajonuose. Snyguriuoja Utenos ir Molėtų rajonuose. Rokiškio rajone šlapdriba. Vietomis tvyrojo rūkas, Anykščių ir Zarasų rajonuose matomumas siekė apie 300 m.

Po intensyvaus barstymo ir valymo magistralinių ir krašto kelių dangų būklė ženkliai pagerėjusi. Vakariniuose šalies rajonuose pagrindiniai keliai padengti šlapio sniego koše su nedidelėmis provėžomis, nemažai atkarpų ir plikų-šlapių. Šie keliai pakartotinai dar paberiami, platinami kelkraščiai. Eismo sąlygos patenkinamos.

Šiaurinėje ir centrinėje Lietuvos dalyse magistralinių ir krašto kelių dangos vietomis padengtos šlapio sniego koše, provėžotos. Panevėžio ir Kauno apskrityse kai kur gali būti likęs plikledis, šiuo metu pakartotinai šios vietos beriamos ir tikėtina, jog neužilgo situacija pasitaisys. Eismo sąlygos patenkinamos.

Rytinėje ir pietinėje šalies dalyse magistralinių ir krašto kelių dangos daugiausiai yra šlapios arba drėgnos. Tik vietomis, kur mažesnis eismo intensyvumas, gali būti nestoras sluoksnis šlapio sniego košės. Eismo sąlygos žiemiškai geros.

Rajoninių kelių dangos padengtos privažinėtu ar apledėjusiu sniegu, provėžotos. Šiuo metu daug kur valomos šių kelių juodos dangos, pavojingose vietose ir beriamos. Eismo sąlygos patenkinamos.

Visi keliai Lietuvoje yra išvažiuojami.
 
15min.lt orų žemėlapio ieškok čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min