Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2009 01 07, 06:46

Kelininkai pataria vakare be reikalo į keliones nevykti (nuotraukos, atnaujinta 17.00 val.)

Sudėtingiausia kelių padėtis išlieka Telšių apskrityje.
Kelias žiemą
Kelias žiemą / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Vakarinėje Lietuvos dalyje nuo Klaipėdos iki magistralinio kelio A12 Ryga-Tauragė-Kaliningradas be kritulių po truputį rimsta vėjas ir beveik nebepusto. Magistraliniai ir krašto keliai padengti sniegu, yra sniego liežuvių, provėžų. Slidu.

Šie keliai valomi, o slidūs ruožai ir barstomi. Telšių apskrityje vis dar yra apie 34 proc. neišvažiuojamų rajoninių kelių ir apie 25 proc. apsunkintai išvažiuojamų rajoninių kelių. Tauragės apskrityje yra apie 8 proc. neišvažiuojamų rajoninių kelių ir apie 16 proc. apsunkintai išvažiuojamų rajoninių kelių. Raseinių rajone vis dar sninga ir pusto.

Į rytus nuo kelio A12 vis dar sninga ir pusto. Eismo sąlygos sudėtingos. Panevėžio apskrityje ypač blogas matomumas, nuo 50 iki 100 m.

Automagistralėje A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda eismo sąlygos pagerėjo, tačiau vis dar yra sniego, provėžų. Slidu. Automagistralėje A2 Vilnius-Panevėžys eismo sąlygos sudėtingesnės, daug kur sninga ir pusto, o nuo 90 km iki Panevėžio stipriai, kelias yra intensyviai valomas, praneša Automobilių kelių direkcija.

Kitur rajoniniai keliai padengti privažinėtu sniegu arba puriu sniegu, yra sniego liežuvių ir yra slidūs.
Būkite atidūs. Važiuokite atsargiai ir venkite lenkimų ir manevrų. Kadangi pūga vis dar nerimsta, be būtino reikalo į keliones vykti nerekomenduojame.

Dėl tilto per Nerį kelio A1 Vilnius-Kaunas-Klaipėda 100-ajame km kairėje pusėje remonto abiejų krypčių eismas vyksta dešiniąja šio tilto puse.

Išsamią orų prognozę rasite čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min