Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 sausio 5d. 08:03

Kelių būklė ir eismo sąlygos trečiadienio rytą: pasnigo iki 10 cm

Gyvenimas šalia Vilniaus žiemiškomis sąlygomis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Gyvenimas šalia Vilniaus žiemiškomis sąlygomis
Naktį, snigo ir pustė visoje šalyje. Pasnigo nuo 3 iki 10 cm.

Daugiausiai Klaipėdos, Tauragės ir Marijampolės apskrityse. Čia yra sunkiai išvažiuojamų rajoninės reikšmės kelių iki 20 proc., Alytaus apskrityje 10 proc. Be to, Kalvarijos savivaldybėje dėl naktinio pustymo yra 10 proc. sunkiai išvažiuojamų krašto kelių. Eismo sąlygos sudėtingos. Dabar sninga ir snyguriuoja šiauriniuose, rytiniuose ir pietrytiniuose rajonuose ir pažeme pusto. Magistraliniai ir krašto keliai provėžoti, padengti puriu ar privažinėto sniego sluoksniu, kelkraščiuose sniego liežuviai . Šie keliai valomi ir barstomi.

Rajoniniai keliai padengti puriu, privažinėtu sniegu, yra sniego liežuvių. Eismo sąlygos šiais keliais labai sudėtingos.

Lietuvos automobilių kelių direkcija ir jos reguliavimo sferoje esančios kelius prižiūrinčios valstybės įmonės atsako tik už valstybinės reikšmės kelių būklę užmiesčiuose.
Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus, Palangos, Druskininkų miestuose už visų gatvių, taip pat ir už tų, kuriomis per šiuos miestus praeina valstybinės reikšmės keliai, priežiūrą atsakingos savivaldybės.
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:22
01:07
00:21

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie 15min