Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 14d. 14:16

Kelių ereliams – griežtesnės bausmės

Pinigai
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Pinigai

Antradienį Seimas priėmė Administracinių teisės pažeidimų kodekso (ATPK) pataisas, kuriomis padidintos baudos vairuotojams už Kelių eismo taisyklų pažeidimus.

Kaip teigiama Seimo išplatintame pranešime, vietoj 50–100 litų baudos nuo šiol Kelių eismo taisyklių pažeidėjų laukia 100–300 litų baudos.

Tokios baudos laukia už kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymą, stovėjimą ant šaligatvio ar vejos, kalbėjimą mobiliuoju prie vairo, apsisukimą pėsčiųjų perėjose, tuneliuose, ant tiltų, estakadų, viadukų ir po jais, važiavimo greitkeliuose bei žmonių vežimo taisyklių pažeidimus.

Taip pat vietoj 40–80 litų už kitus Kelių eismo taisyklių pažeidimus bus skiriamos 100–300 litų baudos arba atimama teisė vairuoti transporto priemonę nuo vieno iki trijų mėnesių.

Tokio baudos laukia už vairuotojų reikalavimo duoti kelią pradedant važiuoti, įvažiuojant į kelią, persirikiuojant ir kitaip keičiant važiavimo kryptį nevykdymą, apsisukimą geležinkelio pervažose, vietose, kur kelio matomumas bent viena kryptimi mažesnis kaip 100 metrų, lenkimą draudžiamose vietose, sankryžose, išskyrus lenkimą pagrindiniame kelyje, geležinkelio pervažose ir 100 metrų prieš jas, kelių ruožuose, kur blogai matomas kelias, pėsčiųjų perėjose. Taip pat lenkimą kelyje, turinčiame važiavimui ta kryptimi dvi ir daugiau eismo juostų, arba stovėjimą geležinkelio pervažose ir 50 metrų kelio ruože prieš jas ir už jų, sustojimo ir stovėjimo taisyklių pažaidimą greitkeliuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min