2012-12-21 07:09

Keliuose mažėja sniego, bet spąstus spendžia šaltis

Naktį buvo be žymesnių kritulių. Penktadienio rytą silpnai snyguriuoja Klaipėdos ir Šiaulių apskrityse.
Mergina valo savo automobilį.
Mergina valo savo automobilį. / 15min.lt/Eriko Ovčarenko nuotr.

Didžiojoje šalies dalyje magistralinių kelių dangos sausos arba drėgnos, kai kur provėžotos. Krašto kelių dangos provėžotos, padengtos privažinėtu arba šlapio sniego sluoksniu. Šiaulių apskrityje, Raseinių, Kaišiadorių ir  Mažeikių rajonuose valomi ir barstomi, Širvintų rajone vietomis ant krašto kelių dangų formuojasi plikledis, šie keliai barstomi. Panevėžio ir Pasvalio rajonuose valstybinės reikšmės kelių dangos valomos, vietomis barstomos.

Visi rajoniniai keliai nuvalyti, ir yra išvažiuojami. Rajoninių kelių dangos padengtos prispausto sniego sluoksniu, slidžios. Vilniaus ir Marijampolės apskrityse bei Jonavos, Panevėžio ir Pasvalio rajonuose barstomi pavojingi jų ruožai.

Vairuotojų prašome atkreipti dėmesį į pavojingus kelio ruožus ir sumažinti greitį prieš sankryžas, miško proskynas, važiuojant per tiltus ir viadukus.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis dieną debesuota su pragiedruliai, be žymesnių kritulių. Aukščiausia temperatūra nuo 9 iki 14 laipsnių šalčio.

Plačiau apie orus.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą