Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 17d. 08:28

Keltai tampa linksmybių oaze

Kelte „Kintai“ įsikurs mobilus naktinis klubas.
galerija.voratinklis.lt nuotr. / Kelte „Kintai“ įsikurs mobilus naktinis klubas.

Savaitgalį Klaipėdoje keltai ne tik dirbs įprastais maršrutais, bet juose vyks ir linksmybės. Net dviejuose keltuose pasiklausyti muzikos ar pašokti galės jaunimas bei vyresnio amžiaus žmonės.

Mobilus naktinis klubas

Penktadienį sezoną pradeda „Naktinis keltas“, kuris visą vasarą kursuos Kuršių mariose.

Mobilus naktinis klubas įsikurs bendrovės „Smiltynės perkėla“ kelte „Kintai“. Visą vasarą penktadienių ir šeštadienių vakarais jis švartuosis Šiaurės rage Klaipėdoje, kur didžėjų, barmenų ir atlikėjų įgula lauks smagiai nusiteikusių „jungų“. 

Šį vakarą šokti nuo 20 val. kviečiama kartu su Egidijumi Sipavičiumi. Svečią su karštais šokių muzikos ritmais pasitiks ir išlydės DJ Artūro Verano.

Organizatoriai teigia, kad E.Sipavičiaus koncertas duos pradžią nostalgija dvelkiančiam vakarėlių ciklui „Retro kruizas“. Liepos 8-osios vakarą planuojamas Džordanos Butkutės pasirodymas, o liepos 15-ąją – naktis su maestro Stasio Povilaičio šlageriais.

Klaipėdos klubas „Dr.Who“ taip pat reziduos „Naktiniame kelte“ su vakarėlių serija „Dr.Who on Water“. Jis bus pristatytas šį šeštadienį, birželio 18 d., nuo 23 val. Nuotaiką ant denio kels didžėjai bei Olandijoje tituluoto šokėjo Christiano šou.

Liepos 1 d. čia pasirodys Mantas su padūkusia programa „Čiuožki“, liepos 22 d. numatytas „Olialia Party“, rugpjūčio 6 d. – grupės „69 danguje“ koncertas. Rugpjūčio 12 d. prie „Naktinio kelto“ linksmybių šturvalo stos Donatas Montvydas, o rugpjūčio 13 d. pasirodys Donatas Baumila.

Grįžta „Muzikuojantis keltas“

Linksmybės bus organizuojamos ir kitame kelte – „Nida“. Jau penktus metus Kuršių mariose muzikuojantis keltas kviečia į išskirtinius koncertus. Žadama, kad kiekvieną šeštadienį vyksianti muzikos fiesta bus spalvinga ir pilna staigmenų.

Festivalio organizatorė Vilija Kaušpėdienė teigė, kad pastaraisiais metais koncertai buvo anšlaginiai, į festivalį mariose važiavo svečiai iš visų Lietuvos kampelių.
 

Viena iš šiemetinio festivalio staigmenų – Ingos Jankauskaitės koncertas. TV žiūrovų numylėtinė Inga su naujais romansais grįžta po nemažos pertraukos. „Muzikuojančiame kelte“ vyks vienintelis šios populiarios aktorės koncertas.

Kelto svečius taip pat linksmins aktorius Vytautas Šapranauskas, o per Jūros šventę kelto svečiai galės išvysti išskirtinį Ingos Valinskienės koncertą, Muzikuojantis keltas šiais metais prikalbino dalyvauti ir legendinę grupę „ANTIS“. Naują projektą pristatys Ramūnas Rudokas, Stano ir Marius Jampolskis, išgirsti pamėgtų dainų kvies Merūnas. Festivalį vainikuos Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro XIV tarptautinio operos ir simfoninės muzikos festivalio „Muzikuojantis rugpjūtis“ neapolietiškų dainų vakaras „O sole mio“.

Muzikuojančio kelto žiūrovus džiugins ir ištikimi kelto svečiai – Kostas Smoriginas ir Olegas Ditkovskis, čigoniškų dainų ir šokių ansamblis „Sare Roma“, Marius Jampolskis ir Irūna kartu su „Studentėmis“.

Keltas „Nida“ taip pat švartuosis Šiaurės rage. Pirmasis vakaras vyks jau rytoj, birželio 18 d. nuo 20 val. Programoje – dainuojamoji poezija su K.Smoriginu ir O.Ditkovskiu.

Anot „Smiltynės perkėlos“ atstovų, pramogos suderintos taip, kad netrukdys įprastiniams kelto maršrutams.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min