Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kęstutis Masiulis apie žiniasklaidos padėtį Anykščiuose: tai primena Baltarusiją

Kęstutis Masiulis
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Kęstutis Masiulis
Šaltinis: Žinių radijas
0
A A

Seimo narys Kęstutis Masiulis, vertindamas žiniasklaidos padėtį Anykščiuose, kai informacijos tenka laukti iki 5 darbo dienų ir jos tiesiog nenorima pateikti žurnalistams, sakė, kad tai jam primena totalitarines valstybes.

„Tai absoliučiai nenormalu ir nesuprantama. Girdžiu lygtai būtų pasakojama apie kokią Baltarusiją“, – kalbėjo K. Masiulis.

Pasak „Anykštos“ vyr. redaktorės Gražinos Šmigelskienės, Anykščių rajono savivaldybės administracijos nustatyta tvarka riboja žurnalistų teisę gauti informaciją, nurodytą Visuomenės informavimo įstatyme. Jos teigimu, norint patekti į savivaldybės administraciją filmuoti, reikia leidimo, norint užduoti paprastą klausimą – reikia jį oficialiai įteikti savivaldybės atstovams. Atsakymų tenka laukti iki 5 darbo dienų. G. Šmigelskienė taip pat nurodė, kad savivaldybė redakcijai ėmė taikyti ekonominį spaudimą.

„Mes būsime palikti be informacijos, žmonės negaus naujienų, ir taip bus mūsų leidinių grupė sužlugdyta“, – sakė ji.

Socialdemokratų Informacinio centro vadovės Jolantos Bielskienės nuomone, žurnalistai privalo gauti informaciją, kad galėtų vykdyti savo funkcijas.

„Žiniasklaida yra tas elementas mūsų visuomenės, kuris turi teisę skleisti informaciją ir idėjas, o kad tai darytų, jie turi teisę gauti šitą informaciją – tam jie ir yra ketvirtoji valdža. (...) Kol žiniasklaida suprantama kaip tarnaitė, tol nieko nebus“, – komentavo J. Bielskienė.

Žinių radijas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min