Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Keturios Lazdijų konservatorės nuo šiol dirbs opozicijoje

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų rinkimų štabas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / TS-LKD
Šaltinis: 15min, BNS
0
A A

Po to, kai Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partiją Lazdijuose paliko apie 80 narių, keturios savivaldybės tarybos narės pasiskelbė opozicija Lazdijų rajono mero Artūro Margelio suformuotai valdančiųjų daugumai, teigiama pranešime.

TS-LKD frakcijos seniūnė Jūratė Juodzevičienė teigia nematanti galimybių dirbti kartu su A.Margelio suformuota valdančiąja dauguma.

Kartu su frakcijos seniūne opozicijoje dirbs Daiva Barkauskienė, Daiva Ambrazevičienė ir Janina Ražukienė.

Lazdijų savivaldybės nuotr./Artūras Margelis
Lazdijų savivaldybės nuotr./Artūras Margelis

Lazdijų rajono meras A.Margelis liepos pradžioje paskelbė įkūręs naują visuomeninę organizaciją – nepartinį judėjimą „Pirmyn! Kartu mes galime“. Lazdijų savivaldybė pranešė, kad judėjimas yra ne pelno siekianti organizacija, jos veiklos tikslai – telkti žmones, kad visiems būtų gera gyventi Lazdijų krašte, remti pilietines iniciatyvas ir spręsti žmonių problemas. Įstatuose yra punktas, numatantis, kad ši visuomeninė organizacija gali deleguoti savo išrinktus geriausius atstovus dalyvauti rinkimuose į savivaldybės tarybą.

Pasak A.Margelio, nuostata, kad judėjimas yra nepartinis, leis į jį susiburti didesniam būriui aktyvių, norinčių ir galinčių dalyvauti rajono visuomeniniame gyvenime žmonių. Taip pat – ir dalyvaujant rinkimuose į rajono savivaldybės tarybą.

A.Margelis meru buvo išrinktas kaip Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas. Jo narystę partijoje pernai gegužę sustabdė Priežiūros komitetas po Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) pradėto tyrimo dėl Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos pirkimų.

VPT nustatė, kad iš mero kontroliuotos įmonės „Dzūkų žinios“ televizorių įsigijo 1 tūkst. eurų brangiau, nei jis kainavo mažmeninėje rinkoje – už 4960 eurų, ir taip pažeidė Viešųjų pirkimų įstatymą. Tarnyba taip pat anksčiau paskelbė, jog savivaldybės kanceliarinių prekių ir kopijavimo popieriaus pirkimai iš tos pačios įmonės už daugiau nei 13 tūkst. eurų taip pat vykdyti pažeidžiant įstatymus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Lazdijų skyrių paliko apie 80 konservatorių

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min