Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

15min studijoje lankėsi socialdemokratams vadovauti siekiantis Gintautas Paluckas

Šaltinis: 15min
7
A A

Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko (LSDP) rinkimai vyks šiai politinei jėgai įtemptu metu: „valstiečiai“ su koalicijos partneriais nesiskaito, o dar – neseniai įsiplieskęs skandalas dėl socialdemokrato Seimo nario Mindaugo Basčio neskaidrių ryšių. Apie tai, kur suktų vairą tapęs partijos vadovu, G.Paluckas 15min studijoje pasakoja tiesioginės transliacijos metu.

Vienu realiausių kandidatų į LSDP pirmininkus vadinamas Vilniaus vicemeras, Socialdemokratų partijos prezidiumo narys G.Paluckas iškart po rinkimų ėmė kritikuoti sprendimą eiti į koaliciją su „valstiečiais“, kalbėjo apie tai, kad reikia persiderėti, kad socialdemokratai nutolo nuo žmonių ir apskritai leido suprasti, kad savo veiksmais partija yra kalta dėl to, kokioje padėtyje atsidūrė.

Jis yra teigęs, kad partijai siūlo ne kosmetines korekcijas, o tikrus pokyčius.

Jis yra teigęs, kad partijai siūlo ne kosmetines korekcijas, o tikrus pokyčius: partijos tapatybės rekonstrukciją, demokratijos plėtrą, profesionalumą komunikacijoje ir politinėje vadyboje.

„Galų gale, tikrus pokyčius gretose tų, kurie dešimtmečius atstovauja socialdemokratams viešojoje erdvėje. Ar tai sakydamas jaučiuosi disidentu? Ne, nes tą patį sako milžiniškas bičiulių būrys visoje Lietuvoje, palaikąs šias idėjas“, – komentare yra rašęs G.Paluckas.

Ar palaikančių bičiulių būrys bus pakankamas, paaiškės balandžio 10-ąją.

Tačiau gali prireikti antrojo turo – stipriausiu G.Palucko varžovu laikomas ūkio ministras, įtakingo socialdemokrato Rimanto Sinkevičiaus sūnus Mindaugas Sinkevičius.

Antrasis rinkimų turas – balsavimas už du daugiausia balsų surinkusius kandidatus – vyktų balandžio 28–29 dienomis. Rezultatai bus paskelbti gegužės 2 dieną, o per LSDP suvažiavimą gegužės 6 dieną išrinktas partijos pirmininkas oficialiai pradės savo darbą.

Be jų, partijos pirmininko posto siekia parlamentarai Artūras Skardžius ir Andrius Palionis bei Mantas Varaška.

Europarlamentaras Zigmantas Balčytis pirmadienį paskelbė atsisakantis europarlamentaro mandato ir pasitraukiantis iš kovos dėl LSDP pirmininko posto, nes jam buvo pasiūlyta tarptautinė karjera.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min