Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 10, 11:00

Ketvirtadienį pusnyse klimpo visi: gyventojai, medikai, policijos pareigūnai

Ketvirtadienį šalies ugniagesiai mažiausiai penkis kartus buvo kviesti iš sniego gniaužtų šalies keliuose vaduoti užklimpusių automobilių. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad per vieną dieną iš sniego ištrauktos devynios mašinos.
Sniegas Prancūzijoje
Pūga / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Apie 17.45 val. Utenoje, J.Basanavičiaus gatvėje, įvažiavimą į parduotuvę užstatė ir įklimpo automobilis Volvo FM 12. Automobilis lynu patrauktas į šalį.

Apie 16.53 val. ugniagesiams buvo pranešta, kad Radviliškio rajone, Pakalniškių seniūnijoje, Niauduvos kaime, 5 km nuo pagrindinio kelio, pusnyje užklimpo automobilis su mažamečiu vaiku. Automobilį gelbėtojai traukė iki pagrindinio kelio, kur jau laukė policijos ekipažas. Policijos pagalbos žmonės atsisakė ir kelionę tęsė savarankiškai.

Apie 17.13 val. Kėdainių rajone, Krakių seniūnijoje, Medininkų kaime, užklimpo medikų automobilis, važiuojantis pas ligonį. Automobilis ištrauktas į pagrindinį kelią.

Apie 22.38 val. ugniagesiai gavo pranešimą, kad jų pagalbos reikia Vilkaviškio rajone, Bartninkų seniūnijoje, Lakštučių kaime. Atvykus gelbėtojams, ant kelio važiuojamosios dalies buvo užklimpę penki automobiliai. Naudojant lyną automobiliai Chevrolet Captiva, Volkswagen Golf, Volkswagen Passat, Volkswagen Passat ir Opel Corsa ištraukti.

O penktadienį paryčiais, apie 4.26 val., Visagine, Taikos prospekte, gelbėtojai ištraukė sniege užklimpusį Visagino policijos patrulių automobilių Mitsubishi.

Daugiau apie ateinančių dienų orus rasite čia.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min