TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Ketvirtadienio pavakarę – gaisras Savanorių prospekte, prie Gariūnų degė miškas, Žvėryne – namas (atnaujinta 19.35 val., foto, video)

Dega vienaaukštis mūrinis pastatas.
15min.lt skaitytojos Ramintos nuotr. / Dega vienaaukštis mūrinis pastatas.
Šaltinis: 15min
0
A A

Gaisravietėje plušėjo net šeši sostinės ugniagesių ekipažai.

Ketvirtadienį 17.22 val. sostinės ugniagesiai gavo pranešimą apie gaisrą Savanorių prospekte. Paaiškėjo, kad dega vieno aukšto mūrinis namas, pažymėtas Savanorių prospekto 44-uoju numeriu.

Į įvykio vietą išsiųstos galingos ugniagesių pajėgos, gaisrą gesino net šeši ekipažai.

Namą buvo apėmusi stipri atvira liepsna. Į dangų kilo tamsių tirštų dūmų kamuoliai, kurie buvo matomi iš aplinkinių sostinės rajonų.

Alvydo Opulskio/15min.lt nuotr./Gaisro Savanorių prospekte dūmai buvo matomi iš tolo.
Alvydo Opulskio/15min.lt nuotr./Gaisro Savanorių prospekte dūmai buvo matomi iš tolo.

15min.lt redakcija dėkoja skaitytojai Ramintai už operatyviausiai atsiųstas gaisro nuotraukas bei visiems kitiems už nuotraukas ir vaizdo medžiagą.

Krūvą nuotraukų ir filmuotą medžiagą apie šį gaisrą atsiuntęs skaitytojas Olegas V. iš įvykio vietos pranešė: „Gaisras priešais „Maximos“ parduotuvę, dega negyvenamas pastatas, prie jo yra įsikūrusi parduotuvė. Kalbama, kad pastatas seniai yra nenauduojamas ir kažkas jį specialiai padegė. Viduje, kiek žinau, buvo sporto salė.“

Ugniagesiams ir vilniečiams nerami diena buvo ir trečiadienis. Per vieną iš vakarykščių gaisrų Ukmergės gatvės gale žuvo du žmonės.

Savanorių prospekte gaisro likvidavimo darbai baigti 18.33 val. Tačiau ugniagesiai neturėjo nė minutės atsikvėpti. Gauta pranešimų apie dar dviejų gaisrų židinius.

Bent vienam ekipažui teko skubėti į Sietyno gatvę, kur pranešta apie degančias padangos. Gelbėtojams ten nuvykus, ugnis jau buvo užgesusi. Rimtesnė padėtis – netoli Gariūnų ir Titnago gatvių sankryžos. Ten degė žolės plotai ir miškas.Ketvirtadienio vakaras sostinės ugniagesiams išties karštas, jiems trūksta pajėgų suspėti į visų įvykių vietas.

Apie 18.35 val. dar gautas pranešimas apie degančią žolę Bukčiuose, Lazdynėlių gatvėje. 

Papildyta 19.35 val. Ketvirtadienio vakaras sostinės ugniagesiams išties karštas, jiems trūksta pajėgų suspėti į visų įvykių vietas.

Apie 19.15 val. užsidegė dviejų aukštų apleistas medinis gyvenamasis namas Žvėryno mikrorajone, Birutės gatvėje, prie pėsčiųjų tilto į Vingio parką. Antrasis aukštas degė atvira liepsna.  

Tuo pačiu metu ugniagesiams Vilniuje teko gesinti du automobilius: lengvąjį ir krovininį. 

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Lankotės užsienyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.
 

 

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min